pless.pl

Wiadomości

  • 13 października 2022
  • wyświetleń: 227

Przenośne toalety - ile kosztuje wynajęcie mobilnych toalet?

Materiał partnera:

Toalety przenośne są od wielu lat z powodzeniem wykorzystywane na szeroką skalę w wielu miejscach - na placach budowy, imprezach masowych i w wielu innych miejscach. Dzięki przenośnej toalecie można z łatwością zorganizować odpowiednie warunki sanitarne bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z budową toalety standardowej. Wiele osób i podmiotów decyduje się na wynajem mobilnych toalet. Dlaczego takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością? Szereg przydatnych informacji na ten temat prezentujemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Przenośne toalety - ile kosztuje wynajęcie mobilnych toalet?


Toaleta przenośna - co warto o niej wiedzieć?Toaleta przenośna to urządzenie, które pozwala na łatwe zagwarantowanie właściwego komfortu sanitarnego. Jego najważniejszą zaletą jest ogromna mobilność. Taka toaleta może być z łatwością transportowana w dowolne miejsce w zależności od aktualnych potrzeb. Toaletę przenośną stawia się zazwyczaj wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i szamba, przez co budowa standardowej toalety jest niemożliwe, a jednocześnie występuje zapotrzebowanie na warunki sanitarne na właściwym poziomie.

Toaleta mobilna jest strzałem w dziesiątkę wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzi oraz istnieje konieczność zagwarantowania warunków sanitarnych na optymalnym poziomie. Chodzi tutaj o miejsca takie jak:

  • imprezy masowe,
  • parkingi,
  • place budowy,
  • plaże,
  • festyny.


Więcej informacji na temat korzyści wynikających z inwestycji w toaletę przenośną można znaleźć na portalu wykoczony.pl.

Jak działa przenośna toaleta?Przenośna toaleta nie wymaga podpięcia do instalacji kanalizacyjnej. Urządzenia tego typu są wyposażone w specjalne zbiorniki bezodpływowe na fekalia. W zbiorniku tym znajdują się starannie wyselekcjonowane substancje odpowiadające za neutralizację przykrych zapachów i chorobotwórczych drobnoustrojów. Pojemność zbiornika trzeba dostosować do indywidualnych uwarunkowań oraz ukształtowania terenu i zapotrzebowania.

jak-dziala-przenosna-toaleta


W toalecie przenośnej muszą znaleźć się także określone elementy - chodzi tutaj przede wszystkim o ubikację, podajnik na papier, zawieszkę otwarte/zamknięte czy wieszak na ubrania. Bardziej zaawansowane modele posiadają umywalki, podajniki na mydło, specjalne płyny dezynfekujące, instalację do ciepłej wody itd. Jedną z profesjonalnych firm zajmujących się sprzedażą i wynajmem toalet przenośnych jest Toico. Szczegółowe informacje na temat jej oferty są dostępne na toico.pl.

Wynajem przenośnej toalety - dlaczego warto?Wynajem przenośnej toalety to zdecydowanie tańsze rozwiązanie od zakupu tego urządzenia. Jest to opcja wyjątkowo atrakcyjna dla tych firm, którym zależy na maksymalnym ograniczeniu kosztów. Jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie, ponieważ taką toaletę można wynająć na wskazany okres, a później zwrócić ją z powrotem do producenta.

Wynajem przenośnej toalety jest mniej kosztowny, a dodatkowo czas trwania takiej umowy jest jasno określony w umowie podpisywanej pomiędzy obiema stronami. Na ostateczny koszt wynajmu przenośnej toalety składa się wiele czynników - przede wszystkim model kabiny oraz jej funkcjonalności czy czas trwania wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu toalet przenośnych od firmy Toico na stronie https://toico.pl/cena-wynajmu-toalety-typu-toi-toi/.