pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2022
  • 21 października 2022
  • wyświetleń: 2012

"Złap za stery swojej kariery" - od poniedziałku Tydzień Kariery

Za nami:

W poniedziałek, 17 października w powiecie pszczyńskim rozpoczną się obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W ramach wydarzenia odbędzie się wiele inicjatyw promujących poradnictwo zawodowe. Hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery brzmi: "Złap za stery swojej kariery".

Reklama

Powiatowy Tydzień Kariery - 10.2019
Powiatowy Tydzień Kariery 2019 · fot. Powiat


Do 23 października szkoły, instytucje oraz jednostki działające w ramach Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego zrealizują działania na rzecz poradnictwa zawodowego. Inicjatorem wydarzenia jest Powiatowa Synergia Rozwoju Zawodowego, której koordynatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Przedstawiciele Synergii przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. popularne w minionych edycjach rozgrywki międzyszkolne "Chłopska Szkoła Biznesu" dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Udział w grze to szansa na rozwój kompetencji społecznych i możliwość kształtowania postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

Uczniowie będą mogli również wziąć udział w konkursach i prelekcjach. Doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie będą prowadzić zajęcia na temat planowania kariery zawodowej.

„Złap za stery swojej kariery” - od poniedziałku Tydzień Kariery

ar / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.