Wiadomości

  • 13 października 2022
  • 16 października 2022
  • wyświetleń: 16421

Areszt za "inną czynność seksualną" wobec 13-latki

Policjanci z Komisariatu Policji w Pawłowicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 13-letniej dziewczynki.

Areszt za "inną czynność seksualną" wobec 13-latki
Areszt za "inną czynność seksualną" wobec 13-latki · fot. KPP Pszczyna


35-latek został zatrzymany tuż po tym, jak mundurowi interweniowali przed jedną ze szkół podstawowych na terenie powiatu pszczyńskiego. Tam mężczyzna, działając z zaskoczenia i wbrew woli 13-letniej dziewczynki, dopuścił się wobec niej innej czynności seksualnej.

Zaalarmowani policjanci z Komisariatu Policji w Pawłowicach natychmiast przystąpili do działań. Odnaleźli, a następnie zatrzymali mężczyznę, który spłoszony uciekł z miejsca zdarzenia. Podejrzany został przesłuchany.

Śledczy przygotowali materiał dowodowy, na podstawie którego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej lat 15 i zawnioskował do sądu o tymczasowego aresztowanie mężczyzny. Sąd po rozpoznaniu sprawy aresztował 35-latka na trzy miesiące. Podejrzanemu grozi teraz kara do 12 lat więzienia.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.