Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2022
  • 18 października 2022
  • wyświetleń: 4870

Piotrek z Pielgrzymowic zachorował na ostrą białaczkę szpikową

13-letni Piotrek Kopij zamiast razem z rówieśnikami rozpocząć nowy rok szkolny, rozpoczął walkę o życie... Pod koniec wakacji lekarze zdiagnozowali u niego ostrą białaczkę szpikową. Trwa zbiórka na nierefundowany lek onkologiczny.

Piotrek z Pielgrzymowic zachorował na ostrą białaczkę szpikową
Piotrek z Pielgrzymowic zachorował na ostrą białaczkę szpikową · fot. archiwum prywatne


- Choroba nie odpuszcza i odbiera to, co najcenniejsze... Mimo, że od poznania diagnozy minęło już kilka tygodni, ja nadal nie jestem w stanie pogodzić się z tą informacją... Piotrek walczy dziś nie tylko o zdrowie, ale i o życie. Błagam, pomóż mi uratować dziecko - mówi tata Piotrka.

Piotrek aktualnie jest w trakcie chemioterapii. Jest podopiecznym Fundacji Iskierka. Na co dzień interesuje się grafiką komputerową i w tym kierunku chciałby się kształcić w szkole średniej. Ma starszego brata Krystiana, z którym jest bardzo zżyty. Chłopcy stracili jakiś czas temu mamę.

- Straciłem żonę. Nie mogę stracić również syna - dodaje ojciec chłopca.

- Nasze życie znów będzie wymagało ogromnych zmian, ale wszyscy wierzymy, że Piotr pokona chorobę. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie procesu leczenia i późniejszej rehabilitacji. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Zbiórkę na lek można zasilić, wpłacając pieniądze na konto zbiórki w serwisie fundacji siepomaga.pl:

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.