Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2022
  • wyświetleń: 3978

Pszczynianka chce wziąć udział w gali bokserskiej dla potrzebujących

10 grudnia w hali MOSiR "Kolejorz" w Katowicach odbędzie się gala białych kołnierzyków, czyli gala Biznes Boxing Polska. Joanna Puchałka, mieszkanka naszej gminy, weźmie udział w 8-tygodniowych treningach przygotowawczych, żeby ostatecznie stoczyć walkę bokserską przed setkami osób, wspierając przy tym cele charytatywne.

Joanna Puchałka
Joanna Puchałka · fot. archiwum prywatne


Akcja wesprze następujące inicjatywy:


Gala Biznes Boxing Polska
Gala Biznes Boxing Polska · fot. materiały prasowe


Żeby zawalczyć w gali, pszczynianka Asia Puchałka potrzebuje jednak naszej pomocy. Zasady są proste - musi zebrać kwotę min. 250 zł na konto Fundacji Siepomaga, która przekaże całą zbiórkę do Fundacji Dobro jest w nas. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/kat1012-013929844?

Musi też zaprosić minimum 10 osób na galę, podczas której będzie można obejrzeć 14 walk bokserskich, zarówno zawodowców, jak i amatorów oraz wziąć udział w licytacjach, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na konto Fundacji.

Gala Biznes Boxing Polska
Gala Biznes Boxing Polska · fot. materiały prasowe

Gala Biznes Boxing Polska
Gala Biznes Boxing Polska · fot. materiały prasowe


Jeśli chcecie wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, bilety dostępne są u Asi pod numerem telefonu: 605-975-377.

- Warto, bo jak zawsze zapowiada się świetna impreza i moc wrażeń - zapewnia Joanna Puchałka.

Poniżej relacja z gali zorganizowanej 26 maja w Bielsku Białej, z której zebrany dochód umożliwił zakup motoambulansu dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska:

Loading...


Więcej informacji oraz zdjęć znaleźć można na mediach społecznościowych organizacji: https://www.facebook.com/biznesboxingpolska oraz https://biznesboxing.pl/

Gala Biznes Boxing Polska
Akcja Biznes Boxing Polska wsparła Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu · fot. materiały prasowe


- Będzie mi bardzo miło, jeżeli wesprzesz nasz cel charytatywny i będziesz ze mną tego wieczoru. Śpieszmy się, chętnych do wzięcia udziału w gali jest wielu, a miejsca ograniczone - mówi Asia.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.