Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2022
  • wyświetleń: 3140

[FOTO] Słodki upominek dla starszych mieszkańców Goczałkowic

W październiku obchodzimy Dzień Seniora. Z tej okazji gmina Goczałkowice-Zdrój przygotowała słodką niespodziankę dla najstarszych mieszkańców.

Słodki upominek dla mieszkańców Goczałkowic
Słodki upominek dla mieszkańców Goczałkowic · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Październik i listopad obfitują w święta osób starszych. 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. 20 października świętujemy Europejski Dzień Seniora, a 14 listopada - Ogólnopolski Dzień Seniora. Dlatego w Goczałkowicach-Zdroju właśnie w tym okresie organizowany jest Gminny Dzień Seniora.

- Poprzez to piękne święto wyrażamy szacunek i uznanie dla naszych najstarszych mieszkańców. Jesteście prawdziwą skarbnicą wiedzy, a Wasze doświadczenie i mądrość są dla nas nieocenione! Za to wszystko serdecznie dziękuję - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

W tym roku przygotowaliśmy dla naszych seniorów słodką niespodziankę. W październiku do wszystkich mieszkańców Goczałkowic powyżej 75. roku życia, czyli do prawie 500 osób, trafi prezent - słodka niespodzianka. Dołączony do niej zostanie list wójt Gabrieli Plachy, w którym opisuje, jak w ostatnim roku zmieniła się gmina.

- Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta przyjmijcie najlepsze życzenia zdrowia, radości każdego dnia, pociechy z bliskich, realizacji marzeń oraz błogosławieństwa Bożego. Dziękuję Wam za Wasz wkład w rozwój naszej gminy - przyznaje wójt.

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.