Wiadomości

  • 6 października 2022
  • wyświetleń: 514

Skuteczne odchudzanie- tylko z dietą pudełkową

Materiał partnera:

Zrzucenie nawet kilku kilogramów dla wielu osób jest bardzo trudne- dokładnie tak samo było w moim przypadku. Mam 45 lat i od pewnego czasu po prostu czuje, że mój metabolizm odrobinę zwolnił. Kiedy więc doszłam do wniosku, że chyba czas na dietę, jednocześnie wiedziałam, że będzie to trudne zadanie. Nigdy bowiem nie interesowałam się różnymi rodzajami diet czy kalorycznością potraw, nie uprawiam też na stałe żadnego sportu, który byłby w tej sytuacji pomocny.

catering dietetyczny


Kilka pierwszych miesięcy na diecie było dla mnie prawdziwą męczarnią. Nie dysponuję też tak dużą ilością czasu, aby móc w pełni skupić się na diecie i ćwiczeniach. Na szczęście, po kilku miesiącach trafiłam na FitApetit.com.pl i było to swego rodzaju punktem zwrotnym. Teraz mogę ten catering dietetyczny polecić każdemu, w szczególności dietę SlimFit- idealną dla osób, które chcą schudnąć. Dlaczego akurat dieta pudełkowa Szczecin?

Liczenie kalorii jest bardzo ważne i jednocześnie bardzo uciążliweMyślenie, które mi towarzyszyło od początku odchudzania było czysto matematyczne- obliczyłam sobie dzienne zapotrzebowanie na kalorie, a następnie ustaliłam limit w taki sposób, aby spożywać ich mniej, co w konsekwencji miało dać efekt minusowego bilansu energetycznego i zmniejszania się masy ciała. Niestety- liczenie kalorii i opracowywanie jadłospisów całkowicie mnie pokonało. Nie miałam ani odpowiedniej wiedzy ani czasu na to, aby codziennie być w sklepie po świeże rzeczy. W efekcie- szybko się zniechęcałam i podjadałam to, co było pod ręką, co wcale nie poprawiało mojego samopoczucia. Dlatego też dieta pudełkowa okazała się dla mnie idealna. W ramach takiej diety wybieramy gotowy, już opracowany przez kogoś jadłospis na określoną, dzienną ilość kalorii. Nic nie musimy liczyć sami, nic układać, nawet nie musimy robić zakupów.


Jedzenie pudełkowe- na czym to polega?Możemy wybrać, czy catering dietetyczny w Szczecinie ma zawierać 3 czy 5 dań dziennie. Mamy też możliwość zamawiania dań, które najbardziej przypadły nam do gustu ustalając dzienne menu poprzez specjalną aplikację. Wybrana przede mnie dieta SlimFit posiada dokładnie określoną zawartość węglowodanów, tłuszczów oraz białka. Mogę określić zakres kaloryczności dań od 1000 do 4000 kcal- w moim przypadku był to catering pudełkowy w Szczecinie o wartości 1500 kcal.

Co istotne, w tym wariancie do przygotowywania potraw nie używa się cukru- stosowane są jego zdrowsze zamienniki. O ile na początku taki detoks cukrowy był trudny, odzwyczajenie się od dosładzania wszystkiego oraz od jedzenia słodyczy było u mnie punktem zwrotnym- w końcu po jakimś czasie waga drgnęła. W praktyce, dieta pudełkowa z dostawą okazała się dla mnie tak wygodnym rozwiązaniem, że zamawiam ją na okrągło. Nie gotuje, nie męczę się przed sklepowymi półkami. Zastanawiam się nad tym, aby być może w przyszłym miesiącu spróbować innego wariantu diety- catering dietetyczny z dostawą to możliwość wybierania spośród tylu opcji! Tym bardziej, że już osiągnęłam swój cel zrzucenia zbędnych kilogramów i od tego momentu znacznie lepiej czuje się we własnej skórze.