Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2022
  • 6 października 2022
  • wyświetleń: 16867

[FOTO] Osobówką uderzył w tył samochodu ciężarowego

We wtorek, 4 października około godziny 17.00 na trasie DK 1 w Kobiórze (pas na Tychy) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W tył samochodu ciężarowego uderzył samochód osobowy.

Osobówką uderzył w tył samochodu ciężarowego - 04.10.2022 · fot. 112tychy.pl


W zdarzeniu brały udział ciężarowy Man oraz osobowy Hyundai. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy tyskiej i pszczyńskiej straży pożarnej, pogotowie, patrole policji oraz śmigłowiec LPR - Ratownik 4.

Kierowcy osobówki pierwszej pomocy najpierw udzielili strażacy z Tychów, a następnie został on przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyznę drogą lotniczą przetransportowano do szpitala w Katowicach Ochojcu.

Na czas interwencji latającej karetki ruch był wstrzymany całkowicie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca Hyundaia z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawy pas i uderzył w tył samochodu ciężarowego.

Na czas prac służb ruch w miejscu zdarzenia odbywał się jednym pasem w każdym kierunku. Utrudnienia trwały około trzech godzin. Policjanci z Pszczyny prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

ar / pless.pl

źródło: 112tychy.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj