pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2022
  • wyświetleń: 483

Można pozyskać pieniądze od LGD "Ziemia Pszczyńska"

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące możliwości aplikowania o środki. Projekt grantowy ma się przyczynić do aktywizacji i integracji społeczności lokalnej.

Reklama

szkolnie, spotkanie
Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące możliwości aplikowania o środki · fot. materiały prasowe


- Przed nami kolejny, piąty już program grantowy - tym razem w zakresie przedsięwzięcia P7. Społeczność Siłą Rozwoju - Integracja Społeczna - informuje Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska", które ogłoszenie naboru wniosków planuje na listopad.

Głównym celem projektu grantowego będzie doposażenie zainteresowanych podmiotów w produkty rekreacyjne, służące aktywnemu wypoczynkowi.

W poniedziałek 17 października o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla potencjalnych grantobiorców - mieszkańców i organizacji pozarządowych działających na obszarze objętym strategią z gmin: Pawłowice, Suszec, Pszczyna (bez miasta Pszczyna), Miedźna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Ornontowice, Wyry, Bojszowy, Orzesze i Bieruń.

Spotkanie w siedzibie Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" w Pszczynie (ul. 3 Maja 11) będzie dotyczyło możliwości aplikowania o środki Lokalnej Grupy Działania w przedmiotowym zakresie. Omówione zostaną warunki uzyskania grantu, zakres zadań możliwych do realizacji w ramach projektu grantowego oraz procedury naboru i oceny wniosków o powierzenie grantu.

Udział w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 32 210 02 12 lub 697 609 603.

ar / pless.pl

źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.