Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2022
  • 6 października 2022
  • wyświetleń: 2464

Budapest Acro Cup: srebro Nadii Witek na turnieju w akrobatyce!

Nadia Witek z Piasku wróciła z Międzynarodowego Turnieju w akrobatyce sportowej ze srebrnym medalem! Zawody odbywały się w Budapeszcie. Startowało w nich ponad 350 zawodników z 12 krajów!

Nadia Witek na międzynarodowym turnieju w akrobatyce sportowej w Budapeszcie - 02.10.2022 · fot. Grzegorz Witek


W dniach od 30 września do 2 października trwał Międzynarodowy Turniej w akrobatyce sportowej 5. Budapest Acro Cup. Jest to jeden z najlepszych i najmocniej obsadzonych turniejów w Europie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem klubów ze świata i Europy.

W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 350 zawodników reprezentujących 12 krajów. Prawdziwe święto akrobatyki rozpoczęło od piątkowych i sobotnich eliminacji, a zakończyło na niedzielnych finałach, do których zakwalifikowało się tylko 8 najlepszych zespołów.

W tak bardzo mocnej obsadzie ogromny sukces odniosła Nadia Witek z Piasku, która wraz z koleżankami z zespołu zdobyła srebrny medal, ulegając nieznacznie reprezentantkom Wielkiej Brytanii!

Gratulujemy!

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nadia Witek" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nadia Witek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nadia Witek" podaj