pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2022
  • 16 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4673

[FOTO] Wokalistki "Voice Pless" śpiewająco dla Kacperka Chodury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Sześć zdolnych wokalistek zaśpiewało w piątek, 12 sierpnia dla Kacperka Chodury przy centrum przesiadkowym w Pszczynie!

Reklama

Przesiądź się na kulturę: koncert wokalistek "Voice Pless - 12.08.2022 · fot. powiat


Podczas plenerowego koncertu swoje muzyczne umiejętności zaprezentowały młode i utalentowane wokalistki: Julia Szyja, Julia Biela, Bożena Czembor-Nowok, Emilia Grzelak, Paulina Szczygielska i Małgorzata Czopek.

Charytatywny koncert rozpoczął się utworem artystki, której piosenki nuci dziś pół Polski. Piosenkę "2:0" Sanah zaśpiewała Julia Szyja. Publiczność podczas piątego rozkładu jazdy w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" usłyszała łącznie 12 polskich i zagranicznych piosenek m.in. "Czas nas uczy pogody" Grażyny Łobaszewskiej, "I drink wine" Adele, "Ostatni" Edyty Bartosiewicz oraz "I put a spell on you" Annie Lennox.

Było różnorodnie, bo każda z młodych wokalistek to wyjątkowa osobowość. Dziewczyny poznają i rozwijają swoje niepowtarzalne głosy pod kierunkiem wokalistki, aktorki i absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach Barbary Brody-Malon.

W czasie wydarzenia została przeprowadzona zbiórka na leczenie 6-letniego Kacperka Chodury z Miedźnej, który został zakwalifikowany do operacji rekonstrukcji małżowiny usznej i odbudowy kanału słuchowego w USA. Na ten cel trzeba zebrać jeszcze ponad 250 tys. zł.

Kacpra można też wesprzeć, wpłacając pieniądze w serwisie siepomaga.pl:lub na konto Kacperka, które prowadzi pszczyńskie Stowarzyszenie Omnibus:
omnibus.pless.pl/pl/zbiorki/kacper-chodura.

Przed nami jeszcze dwie wakacyjne Przesiadki na Kulturę. W kolejne piątki sierpnia odbędą się koncert oraz spektakl. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Wakacyjny rozkład jazdy. Te wydarzenia jeszcze przed nami. Start o godz. 18.00

  • 19 sierpnia - koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Silenzio" z Woli
  • 26 sierpnia - spektakl Stowarzyszenia "take tam" im. Artystów Międzywojnia

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj