pless.pl

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 219

TOP 3 sposoby na udany weekend na Śląsku

Materiał partnera:

Życie mieszkańców, jak i turystów w Bielsku-Białej nie toczy się wyłącznie wokół gór. Bielsko oferuje szeroką gamę atrakcji, które zapewnią niebywałe emocje oraz pozwolą dostrzec piękno tego urokliwego miasta położonego u stóp Beskidu! Przeżyj niezapomniane chwile i stwórz wspomnienia pełne pozytywnych emocji. Chcesz się dowiedzieć jakie to atrakcje? Sprawdź, jakie są nasze TOP 3 sposoby na udany weekend spędzony na Śląsku!

Silesia


Skok ze spadochronem BielskoMarzysz o potężnej dawce adrenaliny? Skok ze spadochronem w Bielsku będzie idealnym wyborem na urozmaicenie weekendu! Skok spadochronowy odbywa się w tandemie z wysokości 4000 metrów, co oznacza, że skok zostanie zrealizowany w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej. Ponadto pod czujnym okiem instruktora będziesz miał okazję do samodzielnego sterowania lotem spadochronem! Adrenalina towarzysząca swobodnemu spadaniu oraz możliwość zobaczenia najpiękniejszego miasta Beskidu Śląskiego z całkiem innej perspektywy to przeżycie nie do opisania. Bielsko-Biała to czarujące miasto, które może pochwalić się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, co daje gwarancję podziwiania genialnych widoków podczas szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Na koniec każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem, co oprócz niezapomnianych emocji będzie wspaniałą pamiątką na lata. Idealnym dodatkiem do certyfikatu będzie skok uwieczniony na filmie oraz zdjęcia, które nie raz będą przywoływać na myśl to ekstremalne wspomnienie! Skok ze spadochronem z pewnością sprawi, że twój weekend spędzony na Śląsku będzie należał do udanych!

Loty widokowe BielskoLoty widokowe w Bielsku to wyjątkowa szansa na przeżycie podniebnej przygody nad malowniczymi Beskidami! Atrakcja realizowana na terenie Parku Lotniczego Kaniów, który zlokalizowany jest 15 km od Bielska-Białej. Jest to nietuzinkowa okazja, aby zobaczyć z lotu ptaka jedne z najpiękniejszych miejsc położonych w pobliżu stolicy Beskidu Śląskiego, między innymi Jezioro Goczałkowickie, które bywa nazywane Śląskim Morzem czy słynący z uzdrowisk, urokliwy Ustroń. Dlatego warto zabrać ze sobą na pokład aparat fotograficzny, aby uwiecznić te zapierające dech w piersiach krajobrazy! Lot realizowany jest kultowym amerykańskim modelem awionetki, Cessna 172, za której sterami zasiądzie doświadczony pilot, który zadba o bezpieczeństwo podczas całego lotu. Ponadto będziesz mógł zaprosić na pokład 2 osoby towarzyszące, z którymi wspólnie przeżyjesz ten niezwykły czas w przestworzach. Lot widokowy awionetką będzie niesamowicie emocjonującym wydarzeniem, które zostanie w pamięci do końca życia!

Lot balonem BielskoLot balonem w Bielsku-Białej zafunduje Ci równie wspaniałą przygodę w chmurach. Balon powolnie i łagodnie dryfuje po niebie na wysokości od kilkunastu do nawet do 2000 metrów, co pozwala na poczucie nieograniczonej swobody! W koszu ogromnego, kolorowego balonu mieści się maksymalnie 12 osób, dzięki czemu będziesz mógł spędzić te fenomenalne chwile w powietrzu razem ze swoimi najbliższymi. Godzinny lot pozwoli Ci spojrzeć na znane Ci okolice z innej niż dotąd perspektywy. Podczas lotu będziesz miał szansę zobaczenia zapierającej dech w piersiach panoramy Bielska oraz pobliskich miejscowości, a także licznych zbiorników wodnych, lasów czy wzniesień Beskidu Śląskiego. Jednak lot to nie wszystko, co przygotowali piloci! Po zrealizowanym locie na uczestników czeka wspólne składanie balonu oraz ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy". Zwieńczeniem podniebnej wyprawy będzie toast szampanem. Co ważne, lot balonem jest atrakcją dostępną przez cały rok. Jeśli marzysz o zobaczeniu Bielska oraz okolic z lotu ptaka w zimowy weekend, to nic nie stoi na przeszkodzie!

Teraz już znasz nasze TOP 3 sposoby na spędzenie wolnych chwil pełnych emocji na Śląsku. Jednak jeśli szukasz innych pomysłów na urozmaicenie weekendu, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową Prezentmarzen.com, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!