pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2469

Złodziej jednośladów wpadł po 4 dniach

Mundurowi z Komisariatu Policji w Pawłowicach zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów oraz motoroweru. Intensywne poszukiwania zostały zakończone po 4 dniach.

motor, motocykl, motorower, jednoślad
Do trzech razy sztuka. Złodziej jednośladów wpadł · fot. freeimages.com


Sezon na jednoślady w pełni. Niestety, korzystają nie tylko miłośnicy dwóch kółek, ale również złodzieje, którzy czyhają na "okazję". W ciągu ostatnich kilku dni mundurowi z Komisariatu Policji w Pawłowicach zostali trzy razy powiadomieni o kradzieżach jednośladów.

W poszukiwania złodzieja zostali zaangażowani policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego, dzielnicowi oraz kryminalni, a na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Intensywne czynności oraz wiedza operacyjna już czwartego dnia doprowadziła ich do mężczyzny, który miał mieć związek z kradzieżami.

Policyjny nos nie zawiódł. 39-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał łącznie 3 zarzuty, które dotyczyły kradzieży dwóch rowerów i motoroweru. Wartość skradzionego mienia wynosiła prawie 12 tys. złotych. Jeden rower i motorower wróciły do prawowitych właścicieli.

39-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.