pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2022
  • 4 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 23131

[WIDEO] Włamywacz ukrywał się na dachu. Wolał spaść, niż wpaść

W nocy z soboty na niedzielę, z 30 na 31 lipca w Pszczynie na ul. Sygietyńskiego (Stara Wieś) miała miejsce nietypowa interwencja służb. Mężczyzna "ukrywał się" na dachu piekarni, do której chwilę wcześniej się włamał.Do zdarzenia doszło przed godziną 3.00. Jak poinformowała nas oficer prasowa pszczyńskiej policji, sierż. szt. Jadwiga Śmietana, policjanci patrolu interwencyjnego zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który włamał się do piekarni. Nie dokonał jednak kradzieży mienia. Po swojej akcji "ukrywał się" na dachu budynku.

Na pomoc przyszli strażacy. Na nagraniu, które przesłał do naszej redakcji czytelnik, widać, jak funkcjonariusze przy użyciu drabiny z koszem, próbują namówić mężczyznę do zjechania razem z nimi na ziemię. Włamywacz wolał jednak stoczyć się samodzielnie z dachu, niż oddać się w ręce służb.

Mężczyzna po upadku został przewieziony do szpitala z podejrzeniem odmy płucnej. Jednak już w poniedziałek jego stan zdrowia pozwolił na przeprowadzenie przesłuchania przez policjantów.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.