pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2022
  • wyświetleń: 607

Bezpłatna neurorehabiltacja dla mieszkańców

Fundacja "Niemożliwe-możliwym" zaprasza osoby w wieku do 18 r.ż. z obszarów wiejskich i małych miast na terenie Śląska z różnego rodzaju deficytami rozwoju układu nerwowego oraz ich opiekunów do udziału w projekcie "Neuronek".

rehabilitacja, masaż, fizjoterapia, hospicjum, terapia
rehabilitacja · fot. pixabay.com


Projekt będzie realizowany od 1 sierpnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Jego celem jest zapewnienie regularnego mechanizmu opieki i wsparcia dla rodziców dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z różnego rodzaju deficytami rozwoju układu nerwowego, by wpłynąć na poprawę ich funkcjonowania, zwiększyć ich sprawność i samodzielność.

W ramach projektu 10 zakwalifikowanych uczestników będzie mogło bezpłatnie skorzystać z nowatorskich działań neurorehabilitacyjnych: terapii neurotaktylnej, stymulacji neurologicznej oraz rehabilitacji - terapii neurorozwojowej chorych z deficytami układu nerwowego.

Projekt jest realizowany przez Fundację Wspierania Profilaktyki, Rehabilitacji i Oświaty Niemożliwe-możliwym, która pozyskała środki finansowe z Fundacji PZU w ramach konkursu "Młodzi niepełnosprawni - sprawni z Fundacją PZU" edycja 2022.

Wszelkich informacji koordynacyjnych o projekcie i prowadzonej rekrutacji udziela Jolanta Wala, prezes Zarządu Fundacji, telefon kontaktowy: 573 340 034.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.