pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2022
  • 18 lipca 2022
  • wyświetleń: 5297

Gmina Pszczyna: wszystko o wywozie odpadów w aplikacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Od lipca mieszkańcy gminy Pszczyna mogą sprawdzać terminy wywozu odpadów za pośrednictwem aplikacji EcoHarmonogram na telefon.

Aplikacja EcoHarmonogram
Aplikacja EcoHarmonogram · fot. UM Pszczyna


Aplikacja mobilna EcoHarmonogram pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych, podając adres zamieszkania. Automatyczne powiadomienia dzień wcześniej przypomną nam o konieczności wystawienia odpowiedniego pojemnika lub worków.

EcoHarmonogram umożliwia zerknięcia w kalendarz odbioru śmieci, ale także informuje jak sortować odpady. Ułatwia to wyszukiwarka, w którą możemy wpisać dowolny przedmiot, a aplikacja objaśni nam, do którego worka lub pojemnika powinien zostać wyrzucony. To bardzo pomocne narzędzie.

Z aplikacji wyczytamy też, gdzie znajduje się PSZOK, w jakich godzinach jest czynny oraz co możemy tam oddać. EcoHarmonogram przypomni również o terminach płatności, a w razie pytań w aplikacji znajdziemy wszystkie niezbędne numery telefony.

Co ważne, aplikacja EcoHarmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS), Google Play (dla systemu android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone).

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj