pless.pl

Wiadomości

  • 12 lipca 2022
  • wyświetleń: 3392

Darmowe mycie auta w Pszczynie - z profesjonalnym instruktażem!

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższą sobotę (16.07.2022r.) w godzinach 10.00 - 18.00 będzie można za darmo umyć swój samochód i przetestować całkowicie nową myjnię mieszczącą się w Pszczynie przy ulicy Kilińskiego 10 (obok byłego sklepu Tesco, aktualnego Netto). Dodatkowo tylko w tym dniu specjaliści podpowiedzą jak w prawidłowy sposób myć samochód.

Myjnia przy ulicy Kilińskiego 10


Myjnia przy ulicy Kilińskiego 10 ma nowego właściciela. Po ponad roku od zamknięcia została ponownie uruchomiona. Po poprzednich czasach została tylko murowana konstrukcja, wszystkie podzespoły zostały wymienione i wyposażona w całkowicie nową, najnowocześniejszą technologię myjącą, płatność kartą na każdym stanowisku oraz mocny i wydajny dwustanowiskowy odkurzacz. 7 programów mycia pozwala na wybranie wariantu, który pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

  • program 1 - OPRYSK FELG i OWADÓW to osobna lanca która dozuje chemię dedykowaną do usuwania trudnych zabrudzeń z powierzchni felg aluminiowych oraz pozwala na skuteczne usuniecie owadów z karoserii pojazdu dzięki właściwością rozpuszczającym białko organiczne, nie jest w żadnym stopniu agresywna dla lakieru.
  • Program 2 - PIANA AKTYWNA Ten program za pomocą specjalnej lancy z dyfuzorem pozwala nanieść na powierzchnię karoserii grubą warstwę gęstej piany aktywnej zmiękczającej brud.
  • Program 3 - MYCIE ZASADNICZE - wysokie ciśnienie robocze, gorąca woda o temperaturze 60 stopni oraz dedykowana chemia o wysokiej skuteczności pozwala na usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń a specjalnie wyprofilowana lanca pozwoli dostać się nawet w trudno dostępne zakamarki.
  • Program 4 -MYCIE TURBOSCZOTKA- specjalna konstrukcja szczotki z naturalnego włosia z dyfuzorem chemii pozwala w bardzo dokładny sposób usunąć trwałe zabrudzenia z karoserii pojazdu. Program ten również pracuje w połączeniu z gorącą wodą o temperaturze 60 stopni oraz dedykowana chemią wysokiej jakość.. Konstrukcja szczotki dzięki ciągłemu płukaniu nie pozwala na uszkodzenie i zarysowanie lakieru podczas mycia.
  • Program 5 - SPŁUKIWANIE- program dzięki któremu usuwamy z pojazdu naniesioną wcześnie chemię i brud. Ciśnienie robocze to 115 bar oraz zmiękczona woda pozwala na skuteczne i szybkie działanie
  • Program 6 - WOSKOWANIE NA GORĄCO - program pozwala na naniesienie na powierzchnie samochodu specjalnie przygotowanego wosku z nanocząsteczkami, który ogranicza przywieranie brudu i kurzu. Woskowanie odbywa się na gorąco co co powoduje idealne rozpuszczenie wosku i pokrycie lakieru
  • Program 7 - NABŁYSZCZANIE - Kończąc mycie przy pomocy programu 7 uzyskujemy oszałamiający efekt bez zacieków i plam bez wycierania pojazdu. Dzięki specjalnie przygotowanej wodzie osmotycznej pozbawionej minerałów i zanieczyszczeń lakier pojazdu nabiera pełnej barwy.


Każde stanowisko wyposażone jest w możliwość płatności kartą lub monetami 1,2,5 zł. Ponadto na myjni znajduje się rozmieniarka banknotów. Na terenie myjni znajduje się dwustanowiskowy odkurzacz o dużej mocy. dzięki bardzo długim ssawką pozwala na posprzątanie nawet najbardziej niedostępnych miejsc w pojeździe.

Technologia myjni przy ulicy Kilińskiego 10 jest jedna z najbardziej zaawansowanych na rynku co pozwala nam uważać, że jest najlepsza w mieście dając klientowi szeroki wachlarz możliwości mycia oraz najlepszą jakość Stosowane są tylko środki chemiczne renomowanych producentów sprawdzone na innych obiektach które dają najlepszy efekt i zadowolenie klienta. Ponadto został postawiony ogromny nacisk na ochronę środowiska. Myjnia wyposażona została w separatory ropopochodne, instalację fotowoltaiczną a wszystkie środki czyszczące maja aprobatę i są biodegradowalne. Zapraszamy do korzystanie 7 dni w tygodniu 24h.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT oraz kart flotowych.