pless.pl

Wiadomości

  • 8 lipca 2022
  • wyświetleń: 200

Wyposażenie warsztatów - szybka dostawa

Materiał partnera:

Jesteś na etapie organizowania własnego warsztatu samochodowego, a może planujesz rozszerzenie usług i szukasz dodatkowych narzędzi czy mebli? Sprawdź, gdzie szybko, ale przede wszystkim też pewnie, zakupisz markowe i solidne wyposażenie dla swojego serwisu samochodowego.

seo


Organizery, wózki, skrzynie na narzędzia - czego potrzebujesz?Oprócz obowiązkowego sprzętu diagnostycznego, spawarki czy kompresora w każdym warsztacie bez wątpienia niezbędne są podręczne narzędzia, które najlepiej jeśli mają swoje stałe miejsce. Zanim podejmiesz decyzję, jakie meble warsztatowe najlepiej się sprawdzą, to weź pod uwagę kilka kwestii. Mianowicie: przestronność lokalu, konieczność utrzymania bezwzględnego porządku oraz optymalną mobilność, a więc łatwy dostęp do wszystkich narzędzi.

Świetnym rozwiązaniem są tutaj wózki warsztatowe na kółkach, ale i skrzynki na narzędzia, zwłaszcza jeśli zapewniasz też swoim klientom mobilne usługi. Takie meble warsztatowe przydają się również z innego względu. Dzięki nim posegregujesz odpowiednio narzędzia i w łatwy sposób znajdziesz wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz. Najbardziej praktyczne są wózki na narzędzia, które nie zajmują dużo przestrzeni, a dzięki kółkom możesz przemieszczać się z nimi po całym warsztacie.

Wyposażenie serwisu ogumienia - o czym warto pamiętać?Jeśli i Tobie zależy na świadczeniu kompleksowych usług, łącznie z wymianą i naprawą ogumienia, to zdecydowanie potrzebujesz kilka dodatkowych maszyn i specjalistycznych narzędzi. Profesjonalne wyposażenie serwisu ogumienia to bowiem nie tylko odpowiednie klucze do kół. Warto postarać się też np. o klucz planetarny, montażownię do kół czy pistolet z manometrem. Przydatna będzie też wyważarka oraz wózek do kół z podnośnikiem hydraulicznym. Możesz zdecydować się też tylko na podstawowe wyposażenie serwisu ogumienia, ale jeśli chcesz przekonać do siebie klientów, to warto zainwestować w bardziej innowacyjną technologię.

Jak obniżyć koszty takich zakupów? Alternatywą jest rynek wtórny, ale nie masz nigdy gwarancji, że sprzęt będzie służył Ci przez dłuższy czas. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z ofert, dostępnych na motoryzacyjnym marketplace WOOPAUTO. To platforma sprzedażowa, gdzie producenci i dystrybutorzy oferują również pełne wyposażenie warsztatów. Dzięki przyjaznemu serwisowi i różnym opcjom płatności, możesz nabyć nowoczesny sprzęt do swojego warsztatu bezpośrednio od producenta lub głównego importera.

Elektronarzędzia w warsztacie - jakich potrzebujesz?Właściwie dzięki takim platformom jak marketplace branży automotive WOOPAUTO, wyposażenie warsztatów można organizować na bieżąco. Szybkie dostawy i możliwość zamówienia sprzętu przez internet, pozwala błyskawicznie uzupełnić braki, nawet kiedy serwis już w pełni funkcjonuje. Niemniej jednak już w pierwszych dniach prosperowania będziesz potrzebować m.in.: akumulatorowego klucza udarowego, szlifierki czy wiertarki. Tego typu elektronarzędzia zdecydowanie należą do podstawowego wyposażenia i Twojego warsztatu.

Warto tutaj oprzeć się na solidnych markach, które odznaczą się wydajną i solidną pracą. Oprócz tego potrzebne Ci będą wszelkie narzędzia pneumatyczne czy diagnostyczne, a także lutownica czy kompresor. Warto też zweryfikować wszystkie usługi, które oferujesz i pod nie sporządzić listę wszystkich elektronarzędzi, jak i narzędzi niezbędnych w Twoim warsztacie.


Czego oczekują od Ciebie klienci?W dobrym warsztacie klienci szukają przede wszystkim innowacji i nowoczesności. Im szybciej zrealizujesz naprawę, tym lepsze oceny uzyskasz. Ważne jest też, by swoim serwisem odpowiadać na podstawowe "bolączki" kierowców, jak np. odgrzybienie klimatyzacji czy wymianę kół

Warto więc odwiedzić profesjonalne platformy internetowe, jak np. WOOPAUTO, zajmujące się sprzedażą mebli i wyposażenia do warsztatu, bowiem dzięki odpowiedniemu wyposażeniu będziesz mógł dokonać przeglądu pojazdu i zareagować w przypadku poważniejszych awarii.