pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2022
  • 18 lipca 2022
  • wyświetleń: 26749

Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Policjanci z pszczyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 21 czerwca w Golasowicach. W wypadku zginął motocyklista. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022
Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Policjanci z Pszczyńskiej Komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 21 czerwca około godziny 20:40 na drodze wojewódzkiej nr 938 w Golasowicach, gdzie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Niestety kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z ulicą Bąkowską i ulicą Zofii Nałkowskiej.

Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022
Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022 · fot. OSP Bąków


48-letni kierujący motocyklem Yamaha, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, poruszając się od Cieszyna w stronę Golasowic, najechał na tył poprzedzającego go samochodu osobowego marki Seat. Autem kierował 46-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który w momencie zderzenia rozpoczynał manewr skrętu w lewo w ulicę Nałkowskiej.

Wszyscy świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie pod numerem telefonu 47 85 52 296 lub 112, lub z najbliższą jednostką policji.

O tym tragicznym wypadku pisaliśmy w artykule Golasowice: motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj