pless.pl

Wiadomości

  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 215

Zmywarka do naczyń - wolnostojąca czy zabudowana? Porównanie modeli

Materiał partnera:

Wyposażenie kuchni w zmywarkę do naczyń znacznie poprawia komfort korzystania z pomieszczenia i ułatwia utrzymanie porządku. O ile nie masz wątpliwości, że zmywarka jest sprzętem, którego potrzebujesz, o tyle możesz zastanawiać się nad tym, jaki model wybrać. Dostępne są zarówno zmywarki wolnostojące, jak i przeznaczone do zabudowy.

Zmywarka do naczyń - wolnostojąca czy zabudowana? Porównanie modeli


Zmywarka - niekoniecznie do zabudowyWiększość kuchennych projektów zakłada zabudowę zmywarki, podobnie jak innych sprzętów AGD. Jednak o ile zdarza się spotkać lodówki wolnostojące, to jednak widok zmywarki niezabudowanej raczej należy do rzadkości. Być może do tej pory wyglądało to w ten sposób, ponieważ żadna firma nie podjęła się zaprojektowania urządzenia, które nie tylko będzie zmywało naczynia, ale też zdobiło kuchnię.
Włoska marka SMEG jak zwykle postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaproponować coś, co będzie się wyróżniało - przede wszystkim designem. Zmywarki wolnostojące mogą być elementem spójnym z pozostałym wyposażeniem lub kontrastować np. z nowoczesną zabudową. Mają charakterystyczne chromowane uchwyty oraz widoczny napis SMEG na dolnej części drzwiczek uchylnych. Pasują do lodówek, a nawet tosterów, blenderów i wyciskarek z tej samej kolekcji retro.

Minimalistyczna zmywarka do zabudowyJeżeli jednak wolisz minimalistyczny design i szukasz sprzętów AGD, które nie będą wyróżniały się na tle mebli kuchennych, to koniecznie postaw na zmywarkę do zabudowy. Jej wnętrze jest niezwykle ergonomiczne, natomiast wyposażenie odpowiada nawet wysokim wymaganiom.
Na uwagę zasługuje intuicyjny panel sterowania Easy, 5 dostępnych programów, pozwalających na wydajne i ekologiczne mycie, a także mocny i stabilnie pracujący silnik Inverter. Do tego suszenie kondensacyjne, pojedynczy Aquastop oraz Dualwater pozwalające na jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie urządzaniem. Pojemna komora z przegrodami na talerze, szkło oraz sztućce ma różną pojemność w zależności od modelu. Na pewno warto zaznaczyć, że jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Zastanawiając się nad zakupem zmywarki wolnostojącej nie będziesz miał zbyt dużego wyboru. Dlatego też od razu wspominamy o marce SMEG, która ma imponującą kolekcję urządzeń w stylu retro. Świetnie wpiszą się one w kuchenny klimat, ożywiając i urozmaicając każde wnętrze. Zmywarka do naczyń https://iguanasklep.pl/producenci/smeg-3/zmywarki-do-naczyn-1 w zabudowie jest dostępna w znacznie większej liczbie wariantów, co pozwoli Ci niezwykle dokładnie dopasować model do swoich potrzeb, metrażu kuchni oraz budżetu.