pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 15446

Kraksa na skrzyżowaniu jedynki z Bieruńską. 88-latka z mandatem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek, 4 lipca około godziny 11.00 na skrzyżowaniu DK-1 z Bieruńską w Pszczynie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w związku z samą kraksą, jak i nie działającą sygnalizacją świetlną. To kolejna taka usterka w tym miejscu.

Kolizja na skrzyżowaniu DK-1 z Bieruńską - 4.07.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Sygnalizacja nie działała od rana do godziny 14.00. Kilka tygodni temu doszło tam do podobnej awarii, która skutkowała trzema kolizjami. Policjanci zostali powiadomieni o problemach ze światłami przed godziną 10.00, jednak uznali, że nie ma potrzeby ręcznego kierowania ruchem. Godzinę później na skrzyżowaniu zderzyły się trzy pojazdy.

Zawiniła kobieta kierująca Peugeotem, która przecinała krajową jedynkę jadąc od strony Jankowic. Zderzyła się ona z Citronem jadącym w stronę Bielska-Białej. W kraksie brał udział jeszcze jeden pojazd. Uszkodzony Nissan stał przed skrzyżowaniem i w chwili kolizji nie poruszał się. Nikomu nic groźnego się nie stało. 88-letnia sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym i punktami.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj