pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 czerwca 2006
  • wyświetleń: 5025

22 czerwca tragicznym na drogach

22 czerwca do szczęśliwych na naszych drogach nie należał. Na autostradzie A4, około 17.00 kierujący samochodem Fordem Transitem jadąc ulicą Murckowską od strony Tychów, podczas manewru włączania się do ruchu na autostradzie A4 w kierunku na Kraków, z nie ustalonych dotychczas przyczyn, uderzył w tył stojącego w korku Forda Mondeo.

Ten zderzył się z poprzedzającym go samochodem marki Mercedes, który następnie uderzył w tył kolejnego pojazdu. Łącznie w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy. W wyniku zderzenia jedna osoba z obrażeniawmi ciała została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło około 17.10 w Piasku na DK-1. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto wyjeżdżając na DK-1 z ulicy Kosów nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Opelm Vectra, a następnie przejechał na drugi pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Mrecedesem.

W dwa stojące na pasie ruchu pojazdy uderzył koleny samochód osobowy marki Mrecedes. W wyniku odniesionych obrażeń, kierujący Fiatem zmarł po przewiezieniu do szpitala. W szpitalu umieszczono także 40-letnią kobietę podróżującą Mercedesem. Przez godzinę ruch w kierunku Bielska Białej był zamknięty. Jadący byli kierowani przez policjantów ruchu drogowego na objazdy.

źródło: www.policja.katowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.