Wiadomości

  • 30 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1164

[FOTO] Zakończyła się przebudowa ulicy na osiedlu w Ćwiklicach

Zakończyła się przebudowa ulicy Strzelców Podhalańskich w Ćwiklicach. W poniedziałek, 27 czerwca odbyły się odbiory techniczne.

Zakończyła się przebudowa ulicy Strzelców Podhalańskich w Ćwiklicach - 06.2022
Zakończyła się przebudowa ulicy Strzelców Podhalańskich w Ćwiklicach - 06.2022 · fot. UM Pszczyna


Nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z krawężnikami została położona na jezdni o długości 170 metrów. Po przebudowie na całym odcinku szerokość ulicy mierzy 4,5 m.

- Kilka dni temu mieszkańcy Poręby i Radostowic mogli się cieszyć z zakończenia prac na ulicach Szkolnej i Porębskiej. Gmina Pszczyna wspólnie z gminą Suszec współfinansowały zadanie realizowane przez powiat pszczyński. Dzięki tej współpracy zdecydowanie poprawiło się bezpieczeństwo użytkowników - mówi burmistrz Dariusz Skrobol, który zapowiada realizację kolejnych inwestycji.

- Gotowa jest już ul. Strzelców Podhalańskich, trwają prace na ul. Cichego, natomiast w najbliższych dniach podpiszemy umowy na kolejne realizację - dodaje burmistrz.

Inwestycję zrealizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radex z Bielska-Białej. Koszt przebudowy wyniósł 351 617 zł.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.