Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2022
  • 5 września 2022
  • wyświetleń: 4843

[FOTO] Podsumowanie akcji "Nareszcie wakacje z GOSiR-em"

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zakończył letnią akcję "Nareszcie wakacje z GOSiR-em 2022".

Wodny tor przeszkód na krytej pływalni "Goczuś" · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Tradycyjnie w wakacyjnym czasie kryta pływalnia "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju cieszyła się sporym zainteresowaniem użytkowników, również wśród grup kolonijnych i półkolonijnych. Z obiektu chętnie korzystały grupy dzieci i młodzieży z Pszczyny i okolic, Bielska-Białej i okolic, ale także grupy, które przebywały w naszym regionie i trafiały do nas "przejazdem" (m.in. z Kluczborka). W sumie w tych grupach z pływalni "Goczuś" skorzystały 663 osoby.

Również dzieci, młodzież szkolna i studencka z terenu gminy Goczałkowice-Zdrój miała możliwość skorzystania z promocyjnego wejścia na krytą pływalnię "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Promocja obejmowała całe wakacje od poniedziałku do piątku. Z tej propozycji skorzystało 1243 osoby.

Mając na uwadze klientów krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju przez tydzień w lipcu zainstalowany był na basenie sportowym wodny tor przeszkód. Atrakcja ta cieszyła się dużą popularnością, w szczególności wśród dzieci i młodzieży.

Wakacyjne zajęcia na wakeboard'zie · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Oferta wakacyjna gminy Goczałkowice-Zdrój była przygotowana w taki sposób, że w lipcu swój program przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju, zaś Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju w sierpniu. We współpracy z Centrum Rekreacji Wodnej Wake Park zorganizowane zostały przez GOSiR zajęcia na wakeboardzie.

W ramach akcji zorganizowano również dwa wyjazdy rodzinne na spływy. Pierwszy, pontonowy, odbył się na rzece Dunajec malowniczym Przełomem Dunajca i był połączony z przejściem wąwozem Homole na Polanę Bukowinki w Pieninach. Drugi, kajakowy, prowadził rzeką Mała Panew na Opolszczyźnie.

Spływ Dunajcem Pieniny - 3.08.2022 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Ostatnim akcentem wakacyjnego programu GOSiR-u był XI Goczałkowicki Rajd Rowerowy, który ponownie odbył się po dwuletniej przerwie - pisaliśmy o nim tutaj.

Tegoroczna akcja "Nareszcie wakacje z GOSiR-em 2022" spotkała się z licznym zainteresowaniem ze strony uczestników. Cieszymy się, że plan udało się zrealizować w 100%. Pomogli nam w tym super uczestnicy wszystkich wydarzeń oraz piękna pogoda.

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj