pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2022
  • 22 czerwca 2022
  • wyświetleń: 28046

Basen Clara nieczynny w tym sezonie. Właściciel zamyka kąpielisko

Mamy czerwiec. Mieszkańcy oczekiwali na otwarcie kąpieliska w Porębie. Tymczasem właściciel Basenu Clara w poinformował w czwartek, 16 czerwca, że w tym sezonie atrakcja będzie nieczynna.

Reklama

Basen Clara
Basen Clara · fot. Aleksander Broda Klimek / Basen Clara Facebook


W mediach społecznościowych Basenu Clara pojawił się następujący komunikat:

- Drodzy goście i użytkownicy Basenu Clara. Z przykrością chciałabym poinformować, że prowadzone i finansowane w całości przeze mnie kąpielisko zostaje zamknięte i już od tego sezonu nie będziemy się wspólnie spotykać nad naszym basenem. To trudna decyzja, ale rosnące koszty utrzymania, permanentne problemy z obsadą i wzrost cen mediów nie pozostawiły mi wyboru.

- Chciałabym podziękować wszystkim współpracownikom, osobom wspierającym działalność Clary oraz Wam drodzy użytkownicy za te pełne radości lata i wspaniałe wspomnienia. Trudno mi się z Wami rozstawać, szukam rozwiązań na dalszą przyszłość Clary - może ktoś z Was chciałby związać się biznesowo z tym miejscem i wziąć Clarę w dobre ręce? Jeśli tak to proszę o kontakt - czytamy w poście.

Loading...


Sezon na odkrytym basenie startował co roku w czerwcu i trwał w lipcu i sierpniu. Miejsce przez lata przyciągało setki gości. Do ich dyspozycji był basen w stylu śródziemnomorskim z wyspą i brodzikiem dla dzieci, taras widokowy, hawajski barek, ogródki letnie, plac zabaw i boisko do siatkówki. Zachęcamy do wspomnień:

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.