pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2022
  • 28 czerwca 2022
  • wyświetleń: 24943

[FOTO] GROMEE pszczyńskim parku w ramach "Przestrzeni Wolności"

W niedzielę, 26 czerwca w Parku Zamkowym w Pszczynie zagrał GROMEE! Wydarzenie odbyło się w ramach "Przestrzeni Wolności" na zakończenie obchodów 100-lecia powstań śląskich!

Reklama

GROMEE - koncert w Parku Zamkowym - 26.06.2022
GROMEE - koncert w Parku Zamkowym - 26.06.2022 · fot. Spójrz z Góry - Usługi Dronem


Gromee - Producent Muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany "Follow You".

Już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014, 2015, 2017, 2018 i 2019 roku wystąpił na Sunrise Festivalu, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, R3HAB, Olivier Heldens, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Mariah Carey, Alan Walker, Chicane, Enriqe Iglesias czy David Guetta.

GROMEE - koncert w Parku Zamkowym w Pszczynie - 26.06.2022 · fot. Marek Ogrodzki / pless.pl


Artysta regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granica. Na koncertach Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty.

W grudniu 2018 roku miała miejsce premiera jednego z najważniejszych wydarzeń związanych z karierą artystyczną Gromee'go - koncert ORCHESTON, czyli połączenie muzyki elektronicznej wraz z orkiestrą symfoniczną. Gromee nad projektem pracował wiele lat, aż w końcu 14. grudnia 2018 roku w ICE Kraków odbyła się uroczysta premiera tego wydarzenia. Druga edycja Orchestonu odbyła się w Warszawie 17. maja. W koncercie wystąpiło wielu wspaniałych artystów: Reni Jusis, Sarsa, Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska, Lukas Meijer, Natalia Szroeder, Mateusz Ziółko, a z Gromeem na scenie zagrała jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych w kraju: Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Na koncert zaprosili Marszałek Jakub Chełstowski oraz Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Wstęp był wolny.

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.