pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 czerwca 2006
  • wyświetleń: 3409

Mundial w Pszczynie

Mundial w Pszczynie


Już niedługo, już za chwileczkę miłośnicy futbolu będą mieć swoje święto - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Pierwsze spotkania na niemieckich boiskach zostaną rozegrane w najbliższy piątek.

Portal pless.pl wspólnie z czechowickim portalem czecho.pl i lokalami, które będą transmitować mundialowe mecze przygotował dla kibiców zabawę, której zwycięzca zgarnie tysiąc złotych!

W konkursie mogą wziąć udział klubowicze portalu pless.pl i czecho.pl. Zasady są bardzo proste. Trzeba wytypować dokładne wyniki poszczególnych spotkań lub tylko wygraną, przegraną i remis. Za każdy trafny strzał będą przyznawane punkty. Zdobywca największej ilości punktów wygra główną nagrodę pieniężną w wysokości 1 tyś złotych.

Patronat nad konkursem objął Bugsy's Jazz Club, PUB Kasztelańska, Strzelnica u Mikołajca, SZAFA PUB oraz Rock Stodoła. We wszystkich tych lokalach zobaczycie transmisje mundialowych spotkań.

Szczegóły już w piątek w serwisie www.mundial.pless.pl class=dodaj>www.mundial.pless.pl

mot / pless.pl

--------------------

Uwaga - lokale, które transmitują spotkania mistrzostw i chcą objąć patronat nad konkursem, proszone są o pilny kontakt po nr tel. 032 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00). Portal pless.pl i czecho.pl gwarantuje miesięczną reklamę lokalu (na czas trwania mistrzostw) na głównej stronie i w specjalnym mundialowym serwisie.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.