pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2022
  • 7 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1276

Kabaret A JAK! w Sztamferze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj

Za nami:

Kabaret A JAK! wystąpi 7 kwietnia o godz. 19:00 w restauracji Sztamfer w Pszczynie z programem "Matka jest tylko jedna", łącząc w jedno stand-up, skecze i muzykę.

kabaret a jak w Pszczynie


Matki są różne i tę różnorodność członkinie żeńskiej formacji A JAK! ubrały w odpowiednią oprawę humorystyczną. Każdy Widz znajdzie tu coś dla siebie - Panie będą mogły z dystansem spojrzeć na swoją naturę, Panowie w końcu dowiedzą się co tak naprawdę tkwi w umysłach płci pięknej. Sukces tego programu ma wielu ojców, ale matka jest tylko jedna! Spektakl wypełnia luz i nonszalancja.

kabaret a jak w Pszczynie


Kabaret A JAK! to w pełni kobieca formacja kabaretowa z Krakowa. Powstała w roku 2015 i od tego czasu podróżuje po całej Polsce, bawiąc publiczność nietuzinkowym poczuciem humoru oraz muzyką na żywo. Na scenie połączenie czterech żywiołów: Magda, Karolina, Maria i Ada! Twórczość A JAK! jest doceniania na wszystkich przeglądach kabaretowych w kraju, gdzie formacja zdobywa liczne nagrody, w tym również najważniejsze dla kabaretu - Nagrody Publiczności. Kabaret A JAK! miał również okazję brać udział w realizacjach telewizyjnych dla Polsatu, TVP2, WP, ZOOM TV czy KINO POLSKA.

Data: 7 kwietnia, godz. 19:00
Miejsce: Sztamfer, ul. Bankowa 1, Pszczyna
Bilety w cenie 40 zł dostępne są na portalu www.kupbilecik.pl

Link do biletów:
www.kupbilecik.pl/imprezy/71565/Pszczyna/Kabaret+A+JAK!

Link do wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/464419811992425?active_tab=about

kabaret a jak w Pszczynie

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sztamfer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj