Wiadomości

  • 2 marca 2022
  • wyświetleń: 2479

We wtorek rozpoczął się demontaż lodowiska

Zakończył się kolejny sezon na lodowisku. Tradycyjnie miejska ślizgawka cieszyła się ogromną popularnością. 1 marca rozpoczął się demontaż lodowiska.

Lodowisko na Rynku w Pszczynie - 01.03.2022
Lodowisko na Rynku w Pszczynie. Rozpoczął się demontaż - 01.03.2022 · fot. pless.pl


- W tym sezonie dostosowaliśmy się do wymogów związanych z ograniczeniem osób korzystających z lodowiska. Musieliśmy także wydłużyć przerwy między zmieniającymi się grupami - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który przypomina, że od 1 marca rozpoczął się demontaż największej zimowej atrakcji.

Tradycyjnie w godzinach porannych z lodowiska korzystali uczniowie pszczyńskich szkół. Po przerwie technicznej na lód wchodziły osoby indywidualne. Wielu z nich korzystało z dużych zniżek. Byli to mieszkańcy gminy Pszczyna.

- Na kartę Mieszkańca Moja Pszczyna przysługiwała duża zniżka. To rozwiązanie wydaje się strzałem w dziesiątkę - mówi burmistrz Skrobol i informuje, że z każdym miesiącem Referat Promocji wydaje coraz więcej kart. Warto się w nie zaopatrzyć, ponieważ umożliwia ona pakiet zniżek do wejścia na obiekty zarządzane przez gminę. Jednym z przykładów może być Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, z którego w okresie letnim w ciągu pogodnego weekendu korzysta nawet kilka tysięcy osób.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko przy ul. Słowackiego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Lodowisko przy ul. Słowackiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko przy ul. Słowackiego" podaj