pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2002
  • wyświetleń: 2211

Na 260 lat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Pełną parą ruszyły przygotowania do Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego z okazji 260-lecia szkoły. Na ostatnim spotkaniu grupy organizacyjnej ustalono, że zjazd odbędzie się w sobotę, 12 października 2002 r.

Pojawił się już też zrąb przyszłego programu uroczystości (msza św. z poświęceniem sztandaru, akademia, spotkania z dyrektorami i nauczycielami, bal absolwentów). Zrodził się ciekawy pomysł powołania Stowarzyszenia Absolwentów. Organizatorzy planują też ogłosić konkurs na znaczek zjazdu. Co bardzo ważne, już udało się pozyskać sprzymierzeńców w organizacji uroczystości - starosta pszczyński Henryk Kolarczyk zobowiązał się pokryć koszty ogłoszenia w jednym z ogólnopolskich dzienników, a burmistrz Studzieński obiecał wesprzeć finansowo komitet organizacyjny. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych pracach komitetu organizacyjnego - w "Echu", na naszej stronie internetowej (www.echo.alpha.pl), a także na stronie internetowej LO im. Bolesława Chrobrego (www.lochrobry.w.interia.pl).
Uwaga! Już można zadeklarować swój udział w zjeździe. Wpisowe w wysokości 40 zł należy wpłacać na podane poniżej konto Rady Rodziców. Do każdej zgłaszającej się osoby zostanie wysłana "Karta uczestnictwa" zawierająca dokładne informacje na temat pozostałych kosztów, np. związanych z udziałem w balu absolwentów. Szczegóły będzie można też znaleźć na szkolnej stronie internetowej.

"Zjazd absolwentów" - PKO o. Pszczyna 83 10202528 1065400081
(zgłoszenia do 15 sierpnia br.).

Dodatkowo organizatorzy mają zamiar zafundować szkole nowy sztandar (można wolnym datkiem wesprzeć tę inicjatywę):
"Sztandar" - PKO o. Pszczyna 56 10202528 1065400082.

(r)

źródło: www.echo.alpha.pl class=dodaj target=blank>Echo

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.