pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2022
  • 17 lutego 2022
  • wyświetleń: 53917

Pożar samochodu przy cmentarzu. Znaleziono tablicę rejestracyjną

W poniedziałek, 14 lutego przy cmentarzu w Studzienicach doszło do tragicznego zdarzenia. W spalonym samochodzie marki Seat znaleziono zwęglone zwłoki. Prokuratura prowadzi śledztwo. Zachowała się tablica rejestracyjna pojazdu.

Pożar samochodu przy cmentarzu w Studzienicach. W środku zwłoki - 14.02.2022 · fot. pless.pl


O godzinie 10.15 policjanci zostali zaalarmowani o pożarze samochodu przy cmentarzu w Studzienicach. Zgłoszenia dokonał mieszkaniec, który zauważył z oddali ogień.

Po przybyciu na miejsce strażacy i policjanci zastali zaawansowany pożar samochodu. Po jego ugaszeniu odkryto, że w środku znajdują się zwęglone zwłoki mężczyzny. Na razie nie jest znana jego tożsamość, ani okoliczności tragedii. Nie wiadomo, z jakiego powodu doszło do powstania ognia. Na ten moment nie można wykluczyć żadnych możliwości. Trwają czynności służb. Policja ustala m.in., czy samochód został wcześniej porzucony na terenie przy cmentarzu czy też mężczyzna przyjechał nim na miejsce w dniu tragedii.

Czynności zostały objęte śledztwem. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok.

Jak informuje Prokurator Rejonowy Leonard Synowiec, pszczyńska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania w dniu 14 lutego w Studzienicach śmierci osoby o nieustalonej tożsamości. W ramach powyższego śledztwa na miejscu zdarzenia ujawniono tablicę rejestracyjną zniszczonego pojazdu. Obecnie trwają czynności, mające na celu ustalenie tożsamości zmarłej osoby.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.