pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 stycznia 2022
  • wyświetleń: 131

Neony LED hitem ostatnich miesięcy! Darmowe projekty w Digital Center.

Materiał partnera:

Neony LED to hit ubiegłego roku! To nie tylko forma i przejaw własnej kreatywności w domowych przestrzeniach. To również sposób na prezentację firmy, jej usług lub produktów w atrakcyjnej formie, przy której na próżno przejść obojętnie.
H2 Neony i ich krótka historia

Neony led


Początki neonów sięgają wczesnych lat ubiegłego stulecia, kiedy to opracowane zostały lampy wyładowcze. Zastosowany w nich w efekt świetlny był możliwy poprzez wyładowania elektryczne. Czyli zjawiska fizyczne, w których główną rolę odgrywały mieszanki oparów gazów i metali, zamkniętych w szklanych przestrzeniach, pokrytych luminoforem w proszku. Wspomniane neony posiadały odmienny skład, dzięki czemu można było tworzyć kilka podstawowych barw iluminacji.

Neony led


Nazwa neon wywodzi się zatem od jednego z głównych gazów, jakie stosowano w lampach, czyli wspomnianego neonu. Zamknięty w bezbarwnym szkle, gaz ten zapewniał czerwone światło. Należy dodać, że była to wówczas najtańsza mieszanka jakie stosowano w neonach. Dlatego też odcienie czerwieni, tak często zdobiły lokalne kasyna, puby i restauracje.

Wariantów mieszanek było jednak więcej, a to z kolei wpływało na kolory noenów. Argon, rtęć, hel, krypton czy ksenon, to kolejne gazy, które stosowano w lampach. Zamykano je w bezbarwnych lub barwionych wariantach szkła, dodając rozmaite proporcje luminoforów. W ten sposób uzyskiwano kolejne kolory, od szerokiej palety barw pastelowych, po rażące wręcz w oczy odcienie żółci, fioletu czy błękitu.
Obecnie, taka metoda i konstrukcje neonów byłyby nie do zaakceptowania w ich ówczesnej formie, gdyż wszelkie uszkodzenia powierzchni szkła, są jednoznaczne z wydostaniem się niebezpiecznych i trujących gazów, zastosowanych wewnątrz. Dzisiejsza technologia jednak pozwala cieszyć się neonami bez jakiegokolwiek ryzyka i obaw o zdrowie!

Neony led


H2 Neony LED hitem ostatnich 12 miesięcy!Neony LED, które widujesz w postaci szyldów firmowych, w restauracjach, dyskotekach czy w mieszkaniach, to zupełnie inna technologia. Tania, bezpieczna i jakże efektywna! Gotowe neony możesz zamawiać w postaci dostępnych produktów w sklepach internetowych. Możesz je także tworzyć od podstaw, składając zamówienia na projekty indywidualne. W ten jakże kreatywny sposób możesz pokazać swoją firmę, lokal lub zaskoczyć swoich znajomych, pokazując im swój dom czy mieszkanie, oświetlone własnym neonem.

H2 Neony mogą przybrać dowolną formę lub kształtTo, co istotne, to fakt, że neony wykonane w technologii LED mogą przybrać dowolny kształt, formę i rozmiar. Dzięki temu spektrum możliwości, podobnie jak ich zastosowania, ogranicza się do dwóch czynników. Kreatywności oraz budżetu.

Jeśli nie masz koncepcji na swój własny projekt, możesz zdecydować się na zakup gotowego neonu. Ale jeżeli odczuwasz potrzebę stworzenia swojej własnej kreacji, to z powodzeniem możesz dokonać tego nie wychodząc z domu. Wystarczy rzucić okiem na produkty w sklepie internetowym lub skontaktować się z producentem neonów, który stworzy dla Ciebie darmowy projekt i dokona jego wyceny.
Jeśli więc szukasz inspiracji na rozświetlenie swoich ukochanych pomieszczeń, koniecznie zapoznaj się z możliwością zastosowania neonów LED, prosząc o darmowy projekt w Digital Center. Efekt gwarantowany!

Neony led