Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3887

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w Miedźnej i uciekł

Pszczyńscy policjanci zatrzymali w niedzielę, 9 stycznia mężczyznę, który jadąc peugeotem, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu okazało się, że był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 1,6 promila.

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w Miedźnej i uciekł
Nietrzeźwy 61-letni kierowca spowodował kolizję w Miedźnej i uciekł · fot. KPP Pszczyna


W niedzielę po północy dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej peugeota z mercedesem, do której doszło w miejscowości Miedźna. Z przekazanych informacji wynikało, że sprawca uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Policjanci ruchu drogowego, którzy zostali skierowani do interwencji, niezwłocznie podjęli poszukiwania za zbiegiem. Już po chwili namierzyli mężczyznę, który odpowiadał opisowi. Mundurowi podjęli wobec mężczyzny interwencję i szybko ustalili, że 61-latek to drugi uczestnik zdarzenia. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 1,6 promila. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę do wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień, a także zatrzymali prawo jazdy. Jeszcze wczoraj 61-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego usłyszał zarzut. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj