Wiadomości

  • 10 stycznia 2022
  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 13536

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle. Rozpoznajesz go?

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie nadal prowadzi czynności identyfikacyjne w sprawie zgonu nieznanego mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w dniu 20 lipca 2020 roku w miejscowości Goczałkowice-Zdrój na rzece Wisła pomiędzy stawem Rontok, a stawem Dębna Dolna.

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle
Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle - policyjny szkic · fot. KPP Pszczyna


W wyniku wykonach czynności odtworzono prawdopodobny wygląd przeżyciowy mężczyzny. Ustalono, że jest to mężczyzna odmiany białej w wieku 53 +/- 9 lat, 167 +/- 7 cm wzrostu i ok. 63 kg wagi. Mężczyzna prawie całkowicie nie posiadał uzębienia. Wykonane czynności i ustalenia pozwalają przypuszczać, że mężczyzna ten mógł być osobą bezdomną/samotną, przebywającą w miejscowościach pobliskich oraz przez które przepływa rzeka Iłownica oraz Wapienica. Mężczyzna mógł zaginąć w okresie pomiędzy 2018 r., a lipcem 2020 r.

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle
Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle - policyjny szkic · fot. KPP Pszczyna


W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Pszczynie pod nr telefonów 47 8552 280, 47 8552 287, bądź poprzez wiadomość e-mail: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.