Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1775

Podaruj zdrowie na Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Materiał partnera:

Dzień Babci i Dziadka w tym roku może być wyjątkowy dzięki wyjątkowym prezentom! Bony upominkowe i zestawy do aromaterapii można nabyć w Gabinecie Fizjos!

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia
Podaruj zdrowie na Dzień Babci i Dzień Dziadka!


Proponujemy:Zestawy do aromaterapiiPrzygotowaliśmy w naszej ofercie zdrowotne zestawy do aromaterapii składające się z naturalnych olejków oraz niezwykłych dyfuzorów, wspomagające w infekcjach płuc i górnych dróg oddechowych, a także takie dolegliwości jak bezsenność, stres czy zmęczenie.

Rabat na bon upominkowy od 10 do 15 stycznia 2021Masaż to wyjątkowy prezent nie tylko dla poprawy zdrowia ale i samopoczucia.
Przy zakupie zestawu do aromaterapii można nabyć bon na masaż leczniczy lub relaksacyjny z rabatem 20%.

Konsultacja fizjoterapeutyczna i fizjoterapia domowaDla osób borykających się z dolegliwościami bólowymi, potrzebujących wsparcia fizjoterapeuty polecamy bony na konsultacje fizjoterapeutyczne, dzięki którym pomożemy zmniejszyć dolegliwości bólowe, zaplanujemy terapię i fizjoprofilaktykę dzięki którym nasi pacjenci będą mogli dłużej pozostać w dobrej formie i cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Bony upominkowe i zestawy do aromaterapii można nabyć w naszym Gabinecie na Zamenhofa w Pszczynie lub zdanie na http://www.fizjos.pl w zakładce e-Voucher

FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj