Wiadomości

  • 2 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1409

Czarter jachtów Chorwacja

Materiał partnera:

Wybrzeże Chorwacji jest uwielbiane przez polskich żeglarzy. Z kolei czarter jachtów Chorwacja to wygodny sposób na żeglowanie w jej rejonie. Możesz zwiedzić piękne nadmorskie miejscowości i korzystać z przyjemnych promieni Słońca, które będzie towarzyszyć Twojej podróży, jeśli wynajmiesz jacht w Chorwacji. Jak to zrobić?

Czarter jachtów Chorwacja


Czarter jachtów ChorwacjaFirma Polish Charter Agency zajmuje się czarterem jachtów na całym świecie. Pomoże Ci wybrać jedną z wielu atrakcyjnych tras, jakie możesz przemierzyć wzdłuż chorwackiego wybrzeża. Sam możesz wybrać typ łodzi - jacht żaglowy, katamaran, jacht motorowy czy barkę. Sam wybierasz też miejsce do żeglowania z dostępnych tras. Po prostu złóż zapytanie tej agencji i łatwo zarezerwuj wynajem jachtu.

Możesz wyczarterować jacht sposób różnych typów. Jachty żaglowe czy jachty motorowe to tylko część z dostępnych łodzi. Jeśli interesują Cię żeglarskie wakacje, to czarter łodzi w Chorwacji jest bardzo atrakcyjnym sposobem ich spędzenia. To wręcz gwarancja udanych wakacji. Piaszczyste plaże, błękitna grota, możliwość skosztowania świeżych i pysznych owoców morza to tylko część atrakcji dostępnych podczas żeglowania wzdłuż wybrzeża Chorwacji. Morze adriatyckie to wysoka temperatura wody, dlatego przerwy na kąpiele podczas rejsu to czysta przyjemność.

Chorwacja czarter jachtówChorwacja to nie tylko wybrzeże kontynentalne. Do jej terytorium należy blisko 2000 wysp, z czego tylko nieliczne są zamieszkane. Bardziej doświadczeni żeglarze mogą zatem przemierzać ciekawe, malownicze trasy. Czarter jachtu żaglowego w Chorwacji na pewno Cię nie rozczaruje, a ma szansę przynieść wiele nowych, ciekawych doświadczeń. Ponadto na korzyść czarteru jachtów w Chorwacji przemawia bliskość od Polski. Morze Adriatyckie jest najcieplejszym morzem, które jest położone najbliżej Polski. Zresztą sama Chorwacja, to temperatury sięgające latem nawet 40 stopni. Podczas żeglowania po morzu w szczycie sezonu możesz korzystać ze Słońca, leżąc na pokładzie, jednocześnie chłodząc się przyjemnym wiatrem podczas rejsu.

Czarter jachtu ChorwacjaPodczas rejsów jachtem w Chorwacji, warto odwiedzić takie mariny i miejscowości jak Šibenik, Primošten, Rogoznica, Split, Marina Kaštela, Trogir i Seget, a także Rovinji, Makarska czy Dubrownik. To doskonałe miejsca na przystań, posiłek i uzupełnienie zapasów. Wyszukiwarka jachtów online na stronie Polish Charter Agency pomoże Ci znaleźć jach, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli wygodnie żeglować.

Wynajem jachtów i łodzi motorowych na rejs u wybrzeży Chorwacji jest na wyciągnięcie ręki. Odwiedź portal Polish Charter Agency i sprawdź, jaki łatwy jest czarter jachtów w Chorwacji. Psmiętaj, że wypadki się zdarzają. Dlatego warto zadbać o ubezpieczenie kaucji i OC.