Wiadomości

  • 3 stycznia 2022
  • wyświetleń: 693

Jak zabezpieczyć dane przed cyberprzestępcami?

Materiał partnera:

W dzisiejszych czasach cyberprzestępcy dają o sobie znać w szczególny sposób. Często zdarza się, że po otrzymaniu linku na portalach aukcyjnych lub po kliknięciu w przesłany smsem link oszuści włamują się na nasze konta bankowe i kradną nasze oszczędności. Jak nie stać się ofiara cyberprzestępców? Odpowiedzią może być sieć VPN.

Sieć VPN jest przydatna także m.in. podczas korzystania z publicznych sieci wi-fi, na przykład w pojazdach komunikacji publicznej oraz restauracjach - są one zwykle słabo zabezpieczone i są "łakomym kąskiem" dla hakerów, którzy pozostawiają w nich nieprzyjemne niespodzianki. Właśnie ExpressVPN, wykorzystywana przez użytkowników indywidualnych oraz firmy, gwarantuje bezpieczne szyfrowanie połączeń z internetem.

Jakie są koszty korzystania z sieci VPN? Niewielkie. Jeśli prywatność jest dla Ciebie ważna, używaj VPN za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem. Aplikacja VPN działa w tle urządzenia, więc nie będzie przeszkadzać Ci w korzystaniu z innych aplikacji, streamowaniu treści czy przeglądaniu stron internetowych, zapewniając Ci przy tym pełną ochronę prywatności.