pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2021
  • wyświetleń: 718

Od stycznia do czechowickiego PSZOK tylko z Kartą Użytkownika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Ważna wiadomość dla mieszkańców gminy Goczałkowice-Zdrój. Od stycznia korzystanie z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Prusa w Czechowicach-Dziedzicach będzie możliwe wyłącznie przy użyciu Karty Użytkownika PSZOK. System kart zostanie wprowadzony by uniemożliwić bezpłatne oddawanie odpadów do PSZOK przez osoby do tego nieuprawnione.

Pszok, prusa
Od stycznia do czechowickiego PSZOK tylko z Kartą Użytkownika · fot. mp / pless.pl


Właściciele nieruchomości zamieszkałych, dla których została złożona deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi będą mogli odebrać Kartę Użytkownika PSZOK podczas pierwszej wizyty w punkcie, działającym przy ul. Prusa 33 w Czechowicach-Dziedzicach.

Karta Użytkownika PSZOK w Czechowicach-Dziedzicach
Karta Użytkownika PSZOK w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.czechowice-dziedzice.pl


Karta Użytkownika PSZOK to karta z tworzywa sztucznego, posiadająca indywidualny numer identyfikacyjny przypisany do danej nieruchomości zamieszkałej oraz kod kreskowy umożliwiający sprawne odczytanie danych osoby oddającej odpady. Karta zostanie wydana tylko wówczas, jeśli właściciel nieruchomości posiada aktywną deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Więcej informacji na temat PSZOK można znaleźć tutaj.

mp / pless.pl
źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj