pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2021
  • wyświetleń: 6092

Rozbił drzwi balkonowe siekierą i groził nożem byłej partnerce

Pszczyńscy policjanci w minionym tygodniu zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który siekierą rozbił drzwi balkonowe do mieszkania swojej byłej partnerki, a następnie groził jej pozbawieniem życia. Prokuratura Rejonowa zastosowała wobec agresora dozór policyjny połączony z zakazem zbliżania się do kobiety i jej mieszkania. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

siekiera
Groził byłej partnerce siekierą · fot. KPP Pszczyna


Tuż przed świętami, nocą, nietrzeźwy mężczyzna dobijał się do mieszkania swojej byłej partnerki. Na interwencję pojechali policjanci z wydziału prewencji. Na miejscu okazało się, że 45-letni mieszkaniec Pszczyny rozbił siekierą okno balkonowe z mieszkania, a następnie wtargnął do niego, zniszczył kobiecie telefon i przy użyciu noża groził 42-latce pozbawieniem życia.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, natychmiast zatrzymali agresora. Dwa dni później Prokuratura Rejonowa w Pszczynie wobec mężczyzny zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wraz z zakazem zbliżania się do byłej partnerki oraz jej mieszkania. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.