pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1403

Nowe zasady przyjmowania odpadów w PSZOK w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Od 1 stycznia będą obowiązywać nowe zasady przyjmowania śmieci w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) w Suszcu przy ul. Ogrodowej 2.

kontener, śmieci, odpady
PSZOK · fot. pixabay.com


W związku z koniecznością szczegółowego nadzorowania masy i rodzaju odpadów komunalnych dostarczanych do PSZOK-u, wprowadzony został obowiązek:

  • wypełnienia OŚWIADCZENIA o pochodzeniu odpadów komunalnych dostarczonych do PSZOK (w przypadku dostarczania odpadów przez właściciela nieruchomości),
  • posiadania UPOWAŻNIENIA udzielonego przez właściciela nieruchomości zamieszkałej, z której pochodzą odpady (w przypadku dostarczania odpadów przez osobę inną niż właściciel nieruchomości).


W przypadku braku złożenia w/w oświadczenia lub upoważnienia, pracownik obsługujący PSZOK odmówi przyjęcia odpadów.

Regulamin korzystania z PSZOK-u oraz druk oświadczenia lub upoważnienia są dostępne w PSZOK-u oraz na stronie internetowej www.suszec.pl w zakładce "punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych".

Przypomina się, że w punkcie przyjmowane są wyłącznie odpady powstałe na terenie nieruchomości zamieszkałych położonych w gminie Suszec. PSZOK nie przyjmuje odpadów wytworzonych na nieruchomościach niezamieszkałych oraz wytworzonych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i rolniczej.

Telefon do PSZOK-u w Suszcu: ​728 965 974.

ar / pless.pl
źródło: UG Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj