pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 173

Najbardziej stylowe urządzenie Huawei Freebuds 4 jest tutaj!

Materiał partnera:

Słuchawki są w jakiś sposób związane z naszym życiem na wiele sposobów. Pozwala nam na jakiś czas odciąć się od świata, co jest niezbędne do zachowania wewnętrznego spokoju. Co więcej, możesz wyraźniej słuchać ulubionej muzyki, gdy masz u boku odpowiednie słuchawki. Większość ludzi na całym świecie uwielbia nosić słuchawki przez cały czas. Istnieją całkiem dobre powody, aby kupować noszenie słuchawek, aby uzyskać wspaniałe wrażenia muzyczne. Ale znalezienie słuchawek, które dobrze pasują do kieszeni, może być trudną pracą. Wiele wysokiej jakości słuchawek do noszenia jest dostępnych na rynku w rozsądnych cenach. Jeśli szukasz doskonałych słuchawek, przeglądanie online w doskonałej jakości będzie doskonałym wyborem.

Linkhouse


HUAWEI FREEBUDS 4: WŁASNY ŚWIATHUAWEI FreeBuds 4 ma otwarty styl z długimi nóżkami, podobny do AirPods firmy Apple. Etui ładujące jest nieco mniejsze i lekkie, co powinno ułatwić ich noszenie w kieszeni. Huawei FreeBuds 4 to dobry zestaw głośnomówiący i modne akcesorium z doskonałymi funkcjami.

Huawei zawsze wypuszczał urządzenia o świetnej wydajności. Ze wszystkich wkładek dousznych Huawei FreeBuds 4 to jedne z najlepszych słuchawek dousznych, które mają świetne funkcje. Słuchawki Huawei FreeBuds 4 są również wyposażone w wiele otworów wentylacyjnych, aby zapewnić wysokiej jakości muzykę i rozmowy. Słuchawki Huawei Freebuds 4 zapewniają wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki. HUAWEI FreeBuds 4 jest wyposażony w technologię adaptacyjnego dopasowywania uszu, która idealnie dopasowuje się do kształtu ucha i trybów redukcji szumów, aby uzyskać redukcję dźwięku.

HUAWEI FreeBuds 4 ma duży dynamiczny przetwornik LCP o średnicy 14,3 mm wewnątrz każdej wkładki dousznej, który zapewnia niezwykłą jakość dźwięku. HUAWEI FreeBuds zapewniają czysty i bogaty dźwięk we wszystkich zastosowaniach bez nadmiernego basu.

HUAWEI Freebuds 4 jest wyposażony w dotykowy system sterowania. Wrażliwe na dotyk wsporniki w Huawei FreeBuds 4 to główna cecha, która pozwala użytkownikowi kontrolować dźwięk jednym dotknięciem. Ten system dotykowy zapewnia w tym funkcję:
  • Stuknij dwukrotnie, aby Odbierz lub Zakończ połączenie, Odtwórz lub Wstrzymaj muzykę, Poprzedni lub Następny utwór i Włącz asystenta głosowego.
  • Przesuń palcem w górę i w dół, aby zwiększyć i zmniejszyć głośność.
  • Przytrzymaj, aby włączyć lub wyłączyć redukcję szumów i odrzucić połączenie.


Kolejną cechą Huawei FreeBuds 4 jest to, że możesz podłączyć te słuchawki do więcej niż jednego urządzenia. HUAWEI FreeBuds 4 pozwala otworzyć etui ładujące w celu sparowania słuchawek z pobliskim telefonem, tabletem lub komputerem za pomocą automatycznego monitu parowania. I podłącz je do dwóch urządzeń jednocześnie, co umożliwia przełączanie słuchania.

HUAWEI FreeBuds 4 mają dużą pojemność baterii. Wkładka Ech HUAWEI FreeBuds 4 ma baterię o pojemności 30 mAh, a etui ładujące ma baterię o pojemności 410 mAh, która zapewnia dobry czas użytkowania. HUAWEI FreeBuds 4 z ANC zapewniają 2,5 godziny odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu, a bez ANC zapewniają 4 godziny odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu.

Huawei FreeBuds 4 jest wyposażony w najnowsze funkcje łączności, w tym:
  • Kompatybilność Bluetooth: najnowsza technologia BlueTooth 5.2
  • Funkcja wyskakujących okienek
  • Jednoczesne połączenie Bluetooth z dwoma urządzeniami: można połączyć z więcej niż jednym urządzeniem.


STRESZCZENIEHuawei Freebuds 4 to proste wkładki douszne o unikalnym designie, które doskonale dopasowują się do ucha i zapewniają doskonały dźwięk. Jego konstrukcja jest idealna, co zapewnia użytkownikom komfortowe uczucie ucha. Słuchawki HUAWEI freebuds 4 są bardzo lekkie, ponieważ ważą tylko 4,1 grama jednej wkładki dousznej, co jest bardzo wygodne w noszeniu. Ogólnie rzecz biorąc, z najlepszymi funkcjami i najnowszą technologią, Huawei Freebuds to zdecydowanie dobry wybór. Przedstawione sugestie i przegląd pomogą Ci, gdy będziesz tego potrzebować. proszę sprawdzić huawei freebuds cena jest najbardziej przystępna cenowo.