pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 273

Powody, dla których warto kupić dobry tracker fitness.

Materiał partnera:

Chociaż podczas wprowadzania zmian w poziomie aktywności zawsze najlepiej jest współpracować z certyfikowanym specjalistą ds. zdrowia i fitnessu oraz lekarzem, noszenie urządzeń fitness z pewnością ma wiele zalet. Ponieważ UWIELBIAM być na bieżąco z trendami, musiałem zdobyć własny monitor fitness, aby sam się przekonać. Oto czego się nauczyłem.

Linkhouse


Użytkownicy dowiadują się o RZECZYWISTYM aktualnym poziomie aktywności.

Te urządzenia śledzące kondycję dają użytkownikom doskonały obraz tego, gdzie się znajdują, przy obecnym poziomie aktywności. Przyznam, że kiedy zaczęłam nosić swój, byłam w szoku, gdy dowiedziałam się, że chociaż codziennie ćwiczę lub staram się w jakiś sposób poruszać ciałem, są dni, w których wciąż mam trudności z osiągnięciem zalecanych 10 000 kroków dziennie .

Kluczem jest wyznaczenie celu.Chociaż byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że muszę zwiększyć swoją grę (dosłownie) w liczbie kroków dziennie, które robiłem, mój monitor aktywności ułatwił mi wyznaczanie realistycznych celów i śledzenie moich postępów. Wiem, jakie są moje cele liczbowe i łatwo jest mi sprawdzać swoje postępy przez cały dzień.

Nie wystarczy godzina treningu.Okej, więc nie zalecam tutaj nadmiernego ćwiczenia, ale promuję wstawanie i poruszanie się przez cały dzień. Może być tak łatwo dać się wciągnąć w e-mail, projekt w pracy lub cokolwiek innego, co dzieje się w ciągu dnia. Kiedy wciągną nas te projekty, godziny mogą minąć bez robienia choćby jednego kroku.

Po skorzystaniu z mojego urządzenia do monitorowania kondycji, aby ocenić, gdzie był mój codzienny ruch i ustalić pewne osobiste cele, wiem, że muszę robić przerwy w ruchu co godzinę, aby osiągnąć swój cel. Te przerwy ruchowe są nie tylko niezbędne, aby wykonać 10 000 kroków dziennie, ale odkryłem, że jestem bardziej produktywny w ciągu 50 do 60 minut, które spędzam pracując nad zadaniem, i jestem bardziej skoncentrowany po powrocie z ruchu złamać.

Społeczność pomaga utrzymać odpowiedzialność użytkowników.Chociaż może to nie przemawiać do wszystkich, w przypadku wielu trackerów fitness jest zaangażowany element społeczności. Możesz dzielić się swoimi sukcesami za pośrednictwem mediów społecznościowych i śledzić wraz z innymi osobami korzystającymi z urządzeń. Osobiście lubię zachować prywatność moich informacji, ale myślę, że ten aspekt może być świetny dla niektórych osób!

Monitory fitness zapewniają dodatkową motywację.Ciągły widok opaski jest jak ciągłe przypominanie sobie celów, które sobie wyznaczyłeś. Dla mnie motywujące jest, gdy widzę opaskę i przypomnienie, aby wypełnić zobowiązanie, które sobie podjęłam.

Chociaż korzystanie z tych urządzeń do noszenia na ciele ma tak wiele zalet, należy pamiętać o kilku rzeczach, zanim pójdziesz do sklepu, aby kupić urządzenie dla siebie.

Ostateczny werdyktHuawei jest uznanym producentem urządzeń elektronicznych na całym świecie. Ponieważ wiemy, jak dobry jest huawei pod względem urządzeń elektronicznych i bez wątpienia huawei jest wyposażony w jeden z najlepszych i najbardziej przystępnych cenowo zespołów znanych jako huawei mini band 4 i musisz to zrobić, jeśli szukasz niedrogiego trackera fitness.