pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1724

VI edycja pszczyńska akcji: "Rodacy - Bohaterom" w PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W dniach 14 - 16 grudnia w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbyła się zbiórka pieniężna zorganizowana w ramach ogólnopolskiej akcji: "Rodacy - Bohaterom". Związana jest ona ze zbieraniem funduszy na paczki świąteczne dla kombatantów i Polaków żyjących w Polsce oraz na Kresach Wschodnich.

VI edycja pszczyńska ogólnopolskiej akcji: „Rodacy - Bohaterom” w PZS nr 1


Koordynatorem akcji i partnerem projektu w Pszczynie był absolwent szkoły - Janusz Łabaj. Szkoła uczestniczyła po raz piąty w tej inicjatywie. Zbiórkę pieniężną prowadzili uczniowie klas 1 CT, 3 CTG i 2b: Julia Szafron, Vanessa Wosik, Patrycja Kin, Piotr Pająk, Błażej Bryła, Jakub Warzecha, Krystian Stanowski, Paweł Bożek i Filip Szczepaniok.

Pieniądze zebrane podczas zbiórki przeliczyła młodzież kl. 4 AT. W zakupach artykułów spożywczych nauczycielom - Pani Joannie Zaworskiej i pani Urszuli Strzałce-Wcisło pomagali uczniowie klasy 2 CT: Szymon Brachaczek, Kacper Sakrajecki oraz Krzysztof Wandzel. Za zebrane 600 zł zostały zakupione produkty spożywcze, które znajdą się w przygotowanych paczkach dla kombatantów.

Do paczek zostały dołączone samodzielnie wykonane przez uczniów kartki z życzeniami świątecznymi i podziękowaniami.

W imieniu Janusza Łabaja dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce i wsparli akcję - mówią przedstawiciele szkoły.

ar / pless.pl
źródło: PZS nr 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj