pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2021
  • 16 stycznia 2022
  • wyświetleń: 31160

[WIDEO, FOTO] Kolędowanie z Pectusem: udało się zebrać 70 tys. zł!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

9 stycznia w kościele ewangelickim w Pszczynie odbył świąteczny koncert zespołu Pectus na rzecz Domu Kulejących Aniołów. Część dochodów z biletów-cegiełek została przekazana na leczenie Florka, który stracił wzrok. Organizatorzy podsumowali koncerty, specjalne wideo nagrał także zespół Pectus.

Reklama

Koncert charytatywny na rzecz Domu Kulejących Aniołów - pierwszy koncert - 09.01.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Artyści zagrali dwa koncerty charytatywne w kościele ewangelickim - o godzinie 16:00 i 18:30.

W ostatnich koncertach zorganizowanych w ewangelickiej świątyni z cyklu Musica Sacra wystąpili znani artyści: Edyta Geppert, Golec uOrkiestra, Hanna Banaszak, Alicja Majewska, Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Krawczyk, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, zespół Horyna.

Koncert charytatywny na rzecz Domu Kulejących Aniołów - drugi koncert - 09.01.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


- To niezapomniane, pełne wzruszeń i uniesień chwile, do których często wracamy pamięcią. Po kilku latach przerwy wracamy do tradycji, by umilić Państwu świąteczny czas, dodać wiary, nadziei i miłości na Nowy Rok 2022 - zapraszali organizatorzy z Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Loading...


Koncerty podsumowali organizatorzy. - W trakcie dwóch koncertów kolędowych, które odbyły się 9 stycznia w Kościele Ewangelicko - Augsurskim w Pszczynie zebrano prawie 70 tysięcy złotych. Kwota ta pomocna będzie w bieżącym funkcjonowaniu Domu Kulejących Aniołów w Piasku. Część pieniędzy przekazana została rodzicom Florka Francuza, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Kulejące Anioły składają serdeczne podziękowanie do wszystkich, którzy bardzo licznie zgromadzili się na koncertach grupy Pectus. Niedziela 9 stycznia zapewne zapadnie w pamięci wielu z nas. Koncertu nie dałoby się zorganizować gdyby nie pomoc osób, firm i instytucji - informują. Podczas koncertu rodzice Florka - Żaneta i Maciej dziękowali wszystkim za wsparcie w ciężkiej walce o zdrowie ich syna. Specjalne nagranie przygotował sam zespół Pectus.Organizatorami koncertów byli: Kulejące Anioły, a patronat honorowy objęła starosta pszczyńska Barbara Bandoła oraz burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj