pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2021
  • 16 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2581

Nabór do OSP Pszczyna i do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Za nami:

Ogłoszono nabór na członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczynie oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej! Spotkanie dla kandydatów odbędzie się 16 grudnia w remizie.

nowy wóz OSP Pszczyna
Wóz strażacki OSP Pszczyna · fot. OSP Pszczyna


"Jeśli jesteś gotów, bez względu na porę dnia czy nocy, nieść pomoc i ratunek innym ludziom, zrobić coś więcej dla lokalnej społeczności oraz podnieść swoje kwalifikacje - wstąp w nasze szeregi - zachęca Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Głównym celem działalności OSP jest niesienie pomocy ludziom poprzez udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Strażacy prowadzają również zabezpieczenia wydarzeń organizowanych m.in. przez jednostki samorządu terytorialnego, wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne oraz inicjatywy lokalne jak i krajowe na rzecz bezpieczeństwa.

- Jeśli masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia, zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne w dniu 16 grudnia o godzinie 18.00 w naszej remizie, przy ul. Katowickiej 26 w Pszczynie - zapraszają strażacy-ochotnicy.

Młodzież, która nie ukończyła 18 lat ma możliwość wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i dzięki temu może rozpocząć przygodę ze strażą pożarną już teraz.

- Będąc członkiem MDP zyskasz możliwość przeżycia fantastycznej przygody, zdobycia pożytecznej wiedzy jak i wykucia swojego charakteru. Udział w zbiórkach, konkursach wiedzy pożarniczej oraz zawodach sportowych da Ci możliwość podniesienia sprawności fizycznej oraz pożytecznego spędzenia czasu w gronie osób podzielających twoje pasje - zachęcają strażacy.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 16 grudnia o godzinie 18.00 w remizie, przy ul. Katowickiej 26 w Pszczynie.

W razie pytań można skontaktować się poprzez nr telefonu: 695 439 824 lub w wiadomości prywatnej na facebooku OSP: www.facebook.com/OSP.w.Pszczynie

- Jeśli nie możesz pojawić się na spotkaniu 16 grudnia, to nic straconego, ponieważ akcje naboru będą przeprowadzane także w przyszłości, a przyłączyć się do naszego stowarzyszenia możesz w każdym momencie - informuje OSP Pszczyna.

nabór do OSP Pszczyna

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.