pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 10 grudnia 2021
  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1700

Wydarzenia charytatywne dla potrzebujących dzieci z Pszczyny

Za nami:

W najbliższą sobotę i niedzielę pomożemy dzieciom - Florkowi i Olkowi - małym mieszkańcom Pszczyny i Czarkowa, którzy potrzebują leczenia i rehabilitacji. Odbędzie się także kiermasz na rzecz podopiecznych świetlicy przy parafii Wszystkich Świętych.

11 grudnia w godz. 9.00-15.00 w Radostowicach przy ul. Pszczyńskiej 186 (przy Delikatesach Centrum) odbył się kiermasz dla Florka Francuza. Chłopiec przeszedł niedawno operację oczu. Musi przejść leczenie, by poprawić jakość widzenia.Tego samego dnia od godz. 14.00 można było przyjść na kiermasz na Rynku w Pszczynie dla Olka Budzika, który urodził się w zamartwicy i musi być intensywnie rehabilitowany. Było pysznie i wesoło, bo o godz. 15.00 dla Olusia zagrała góralska kapela!

Loading...
W niedzielę, 12 grudnia o godz. 7.00 odbędzie się natomiast kiermasz dla podopiecznych świetlicy przy Parafii Wszystkich Świętych w Pszczynie (wejście do ochronki), możliwość zakupu świątecznych dekoracji będzie przed i po każdej mszy świętej.

Wydarzenia odbędą się zgodnie z obowiązującymi w danym dniu zaleceniami sanitarnymi związanymi z COVID-19. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.