pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2021
  • wyświetleń: 249

Metalkas - producent sejfów i mebli metalowych

Materiał partnera:

Firma Metalkas specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości wyrobów, które znajdują zastosowanie nie tylko w różnych gałęziach przemysłu, ale też w gospodarstwach domowych. Polski producent mebli metalowych, certyfikowanych sejfów, drabin aluminiowych czy regałów magazynowych działa na krajowym rynku od ponad 60 lat. Firma słynie z bogatej oferty handlowej i inwestycji w nowoczesny park maszynowy. Renomowany producent sejfów oraz mebli warsztatowych dostarcza swoje produkty do ok. 30 krajów!

Historia firmy MetalkasRodzinna i dynamicznie rozwijająca się spółka powstała w 1957 roku i została założona przez Tadeusza Franciszka Grzenia. Początkowo był to niewielki zakład, który znajdował się przy ulicy Wileńskiej w Bydgoszczy. Dziesięć lat później powstał tu pierwszy prototyp kasetki z podwójnym dnem. Produkt ten szybko zyskał uznanie wielu klientów. Po śmierci założyciela Metalkas, prowadzeniem firmy zajęli się jego dwa synowie.

W 1998 roku Tadeusz Grzenia wybudował pierwszy zakład produkcyjny, w którym rozpoczęła się produkcja różnego rodzaju wyrobów, takich jak: kasetki, szafki oraz apteczki. W ofercie firmy Metalkas pojawiły się również sejfy ścienne i gabinetowe o wysokiej klasie odporności włamania oraz meble metalowe. Producent regałów, kas pancernych czy drabin aluminiowych sukcesywnie poszerza gamę oferowanych produktów. Jedynymi udziałowcami oraz członkami zarządu spółki Metalkas są obecnie wnukowie założyciela - Adam i Jacek Grzenia.

Oferta firmy Metalkas  • To producent szaf metalowych, które występują w wersji jedno- lub wielodrzwiowej. Większość modeli jest wyposażona kluczowy zamek z trzypunktowym ryglowaniem oraz przystosowana do zamknięcia szyfrowego czy elektronicznego. Czym wyróżniają się oferowane szafy metalowe? Producent Metalkas zadbał o to, by sprawdziły się w warunkach wysokiej wilgotności. Gdzie warto umieścić szafki i szafy BHP? Producent zapewnia, że mogą być wykorzystane w zakładach produkcyjnych lub obiektach użyteczności publicznej.
  • W ofercie firmy dostępne są także solidne oraz trwałe meble warsztatowe. Producent Metalkas posiada w sprzedaży funkcjonalne i odporne na uszkodzenia stoły czy szafki warsztatowe. Oferowane meble znajdują zastosowanie w garażach, warsztatach, piwnicach oraz domkach narzędziowych.
  • Drabiny domowe i przemysłowe Metalkas sprawdzą się nawet w pracy na dużych wysokościach. Stabilne konstrukcje zostały wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia typu antypoślizgowe stópki oraz praktyczne haczyki lub półki. Dzięki temu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania i idealnie wpisują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Ogromnym powodzeniem wśród właścicieli firm i domów cieszą się wysokiej klasy Producent Metalkas posiada w ofercie szeroki wybór modeli gabinetowych, hotelowych, depozytowych i ognioodpornych. Wszystkie urządzenia spełniają wymagania określone przez obowiązujące normy oraz zostały opatrzone niezbędnymi certyfikatami.


Pozostałe markiKażdy, kto chce zaprojektować własny sejf, może skorzystać z oferty Metalkas. Na bazie dotychczasowego doświadczenia firmy z Bydgoszczy powstała między innymi marka Grzenia. U renomowanego producenta sejfów można zamówić modele z oświetleniem LED, szufladami czy szkatułkami dopasowanymi do całości. Oferta jest dedykowana osobom, które doceniają indywidualność oraz innowacyjność.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także marka Bayersystem. Dzięki inwestycjom w nowoczesne i w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, firma Metalkas oferuje drabiny spełniające wymogi normy europejskiej PN-EN-131. Najwyższa jakość oferowanych konstrukcji marki Bayersystem została potwierdzona certyfikatami TUV.

Gdzie można kupić produkty Metalkas?Produkcja mebli metalowych i pozostałych wyrobów Metalkas opiera się na wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz dbałości o nawet najmniejszy szczegół. Oferowane produkty można nabyć w sklepie internetowym lub w jednym z wielu stacjonarnych salonów sprzedaży zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i Czechach.