pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 grudnia 2021
  • wyświetleń: 267

Biżuteria- najlepszy przyjaciel kobiety

Materiał partnera:

Od dawien dawna opisuje się uwielbienie kobiet biżuterią. Piękne kolczyki, owijające się wokół szyi kolie, zgrabne bransoletki- wszystko to ma swoje miejsce w sercu niemal każdej damy. Obecne sklepy jubilerskie dwoją się i troją, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Dziś na zaproszenie jubirex.pl wejdźcie do świata piękna i luksusu. Dowiecie się o paru przydatnych kwestiach, a może nawet skusicie się na małą wyprawę po pięknych błyskotkach...?

Biżuteria- najlepszy przyjaciel kobiety


Nie wszystko złoto co się świeci...Złota biżuteria to jeden z najczęstszych wyborów klientów firm jubilerskich. Zwykle jest to próba 585, czyli złoto 14-karatowe. Dzięki jego właściwościom, mogą powstać z niego przeróżne kształty i formy. Pięknie wyrzeźbione kwiaty, czy też wymyślne abstrakcyjne wzory? Nic nie stoi na przeszkodzie, by spełnić fantazje klienta.

Dlaczego złoto?Złoty kruszec od wieków przywodzi na myśl luksus, bogactwo. Wiele legend, czy baśni opiera się na motywie przewodnim tego kruszcu. Do dziś złoto fascynuje i zapiera dech w piersi już na sam widok. 

Barwa złota jest ciepła, jednakże warto wspomnieć, że istnieją także odmiany złota, które występują w innych kolorach- bieli, czy różu. Dzięki tej różnorodności, każdy może dopasować coś do swojej karnacji i ubioru.

Złota biżuteria to także gwarancja satysfakcji z wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Nie zachodzi tam proces utleniania, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji, swoje piękno i blask może zachować przez długie lata. Co więcej, ważne są także hipoalergiczne właściwości złota, co szczególnie przydaje się osobom, które kochają biżuterię, ale są uczulone na inne metale, z której jest produkowana.

Brylant bryluje na parkiecieCzęsto mówi się o kimś, że to nieoszlifowany diament. Dlaczego więc szlif jest tak istotnym czynnikiem, bez którego ani rusz? To właśnie szlifowanie nadaje piękno kamieniowi szlachetnemu. To dzięki proporcji i symetrii, diament odbija światło w odpowiedni sposób, dając piorunujący efekt w oczach widza. Odpowiedni szlif zapewnia brylancję, czyli niezwykle harmonijne połączenie tańca kolorów i błysków na skutek spotkania promieni świetlnych i diamentu. Kiedy światło przenika przez jego wnętrze następuje rozszczepienie wiązki światła białego, na skutek czego powstaje niemalże magiczny blask powstałego brylantu.

Pierścionki z brylantami to niesamowity prezent dla ukochanej osoby. Chyba nie znajdzie się osoba, której nie wzruszyłby tak piękny widok. Piękna kolia, bransoletka czy zawieszka to także świetny pomysł na obdarowanie kogoś, kogo darzymy niezwykłym uczuciem. Niesamowity blask takich błyskotek umili i upiękni niejedno uroczyste wydarzenie w życiu.

Zegarek- jedyna "męska" biżuteria?Mówi się, że zegarek to jedyny rodzaj biżuterii, jaki może nosić "prawdziwy" mężczyzna. Czy w tym stwierdzeniu jest prawda, każdy musi sam ocenić. Wszak w XXI wieku odchodzimy od wielu stereotypów. Niemniej jednak zegarek męski cały czas punktuje jako jeden z najczęściej wybieranych przez panów gadżetów biżuteryjnych. Nowoczesne zegarki przestały już dawno pełnić funkcje jedynie funkcjonalną- odmierzanie czasu- ale pełnią również rolę gadżetu podnoszącego pozycję społeczną, nadającego prestiż osobie noszącej go. Modeli męskich zegarków jest bez liku, każdy z panów odnajdzie coś wedle swoich upodobań. Jednakże warto poszukać zegarka wysokiej jakości, który oprócz szyku i klasy, będzie także wytrzymały i posłuży przez długi okres czasu.

Biżuteria- błyszczące inspiracjeJeśli chcielibyśmy znaleźć biżuterię, dopasowaną do naszych upodobań i gustu, powinniśmy sprawdzić ofertę jubirex.pl. Znajdziemy tam wiele różnych rodzajów biżuterii, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Jeśli szukamy prezentu dla ukochanej osoby, albo planujemy zakup pierścionka zaręczynowego tudzież obrączek ślubnych, czy też sami chcemy obdarować siebie niezwykłym prezentem to z pewnością będziemy zadowoleni z oferty sklepu. Jeśli chcesz poczuć choć namiastkę luksusu, sprawdź, jakich produktów możesz stać się właścicielem...