pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 grudnia 2021
  • wyświetleń: 265

Zamówienie banerów reklamowych. Co trzeba wiedzieć, aby nie popełnić gafy?

Materiał partnera:

Nawet gigantyczny druk wielkoformatowy może być obecnie dostarczony pod każdy adres w Polsce - niezależnie od miejsca nadania. Drukarnie internetowe wychodzą naprzeciw klientom, oferując kompleksowe usługi przygotowywania banerów reklamowych. Druk wielkoformatowy może stać się doskonałą reklamą dla firmy, ale aby wszystko poszło zgodnie z planem, należy pamiętać o kilku szczegółach.

Czy warto korzystać z reklamy wielkoformatowej?Reklamy banerowe umieszczane są na specjalnych konstrukcjach i stelażach stalowych, a także na ścianach budynków i w innych miejscach. Sam ich rozmiar sprawia, że od razu przyciągają uwagę przechodniów i kierowców. Reklamy wielkoformatowe znamy od dekad. Mimo powstania i rozwoju internetu, a dalej marketingu i reklamy internetowej, narzędzia te wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Banery reklamowe stają się coraz tańsze, o czym można przekonać się sprawdzając, jaką ofertę ma drukarnia online. Uznawane są za jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych wzmacniających identyfikację marki i produktu. Z tego powodu stosowane są do reklamowania lokalnego, jak i ogólnopolskiego. W jednym w drugim wypadku wpływają pozytywnie na odnotowywane konwersje sprzedaży. Idealnie nadają się także do reklamy eventowej i metod alternatywnych ze względu na swoje duże gabaryty.

Główne rodzaje banerów reklamowychBanery reklamowe, dostępne mogą występować w różnych wariantach. Przykładową ofertę takich produktów możemy zobaczyć tutaj - https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1735/banery

Przy wyborze należy uwzględnić przede wszystkim typ materiału. Pod tym względem wyróżniamy między innymi:
  • banery standardowe Frontlit ー najpopularniejsza odmiana jest jednocześnie stosunkowo wytrzymała, ale elastyczna i przez to łatwa w obróbce. Banery tego nie sprawdzą się jednak w ekspozycji o podwyższonym horyzoncie czasowym.
  • Banery z siatki Mesh ー siatka mesh to materiał wykorzystywany do produkcji reklam, który charakteryzuje się posiadaniem drobnych otworów. Nie są one widoczne z daleka, ale gwarantują lepszą elastyczność i ogromną lekkość. Przeciwwskazaniem jest lokalizacja bliska przechodniom i kierowcom, a także warunki zewnętrzne, które mogłyby przyczynić się do zniszczenia tego nieco delikatniejszego banera.
  • Blackout ー wytrzymały materiał typu blackout jest trudniejszy do dokładnego zaaranżowania graficznego, ale słynie z ogromnej wytrzymałości. Grafika może być naniesiona na obydwie strony. Nie wykazuje żadnych tendencji do prześwitywania.
  • banery odblaskowe i fluorescencyjne ー nowoczesne formy tekstylne pozwalają na zwiększenie ekspresji i sposobu przekazu. Banery tego typu nie mogą być umieszczane w każdym miejscu ze względu na aspekty związane z bezpieczeństwem.


Zastanawiając się, jaką reklamę wielkoformatową wybrać, najlepiej będzie skorzystać z porady eksperta. Profesjonalna drukarnia online wskaże, który rodzaj reklamy będzie odpowiedni do danego zastosowania. Należy wziąć pod uwagę zarówno typ reklamy, jak i wstępną lokalizację oraz szacowany czas ekspozycji.