pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1374

Hurtownia Stoldex - wszystko do produkcji mebli

Artykuł sponsorowany:

Ciężka praca, dbałość o szczegóły, rodzinna atmosfera, wiara w dążeniu do wyznaczonych celów - wszystkie te cechy złożyły się na to, że na początku lat 90-powstała znana obecnie w Polsce i za granicą firma Stoldex - rodzinne przedsiębiorstwo, w którym stawiamy na trwałość i jakość w dziedzinie meblarskiej.

Hurtownia Stoldex Pszczyna


Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata w sprzedaży hurtowej i detalicznej przekłada się na jakość w obsłudze klienta. Mamy wiedzę, którą poszerzamy i na bieżąco aktualizujemy. Śledząc obecne trendy oferujemy najnowszą, bogatą paletę płyt laminowanych i akrylowych, szeroki wybór blatów kuchennych, frontów lakierowanych (gładkich i frezowanych), drewnianych, foliowanych, fornirowanych.

Nie sposób wymienić wszystkich akcesoriów meblowych wielu producentów, z którymi owocnie współpracujemy od lat. Jednym słowem, w naszej hurtowni znajduje się wszystko do produkcji i montażu mebli. Materiały i usługi.

Zawsze staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, być o krok dalej, próbując sprostać potrzebom rynku. Stąd inwestycje w nowoczesne maszyny będące źródłem dużej mocy przerobowej cięcia płyt meblowych, oklejania krawędzi, formatowania. Usługi dedykowane dla stolarzy i klientów
indywidualnych.

Stoldex


Mamy do zaproponowania wiele rozwiązań dotyczących budowy mebli, służymy fachową poradą jak zaprojektować meble funkcjonalne, pasujące do całego wnętrza domu. Zapraszamy, ul. Bieruńska 44, Pszczyna w godzinach od 7.00-17.00, w soboty od 8.00-13.00